Videa

Rains Of Castamere

8. září 2013 v 19:31 | Ilorin

Když jsem tu už chvilku nebyla, možná jste mysleli, co chystam. Popravdě, nic nechystam. Ale dnes jsem konečně udělala dlouho plánované video se záběry z The Sims Medieval, která má snad už čtyři měsíce. Téma je ze známého seriálu Hra o Trůny (pokud to neznáte, aktuálně to běží i u nás na Dvojce). Je to úžasný seriál podle ještě úžasnějších knížek, fantasy eposu Píseň Ledu a Ohně (ano, jsou to truchu bichle, ale doporučuju!). Takže kdo zná, nechť se pustí do videa a ten kdo, nachť čte dál.
Příběh ve video (a píseň též) je v podstatě o vyhlazení rodu Reynů z Castameru. Rod Lannisterů (Zlatý lev na rudém poli, blonďáci) je nejbohatší, nejlepší, nejúžasnější... A rod Reynů (rudý lev na stříbrném poli) začne to samé rozhlašovat o sobě a začne si malou vzpouru. A tak začíná "Válka Lvů". Lannisterové zvítězí a vyhladí celý rod Reynů jako odstašující příklad pro další nepokojné rody. Později o tom byla sepsána píseň ("Deště Kastameru") a kdykoliv se zdálo, že se blíží další rebélie, poslali Lannisterové k dotyčnému rodu zpěváka s Dešti Kastameru. Ti, hned jak uslyšeli píseň, tak... No, v podstatě se posrali strachy a žádná rebélie se nekonala.

Tak, to je jen díleček z historie seriálu a knih. Opravdu, přečtěte si je! Je to boží!
A teď už k videu.

Tropický Ráj - Producentské video

16. května 2013 v 19:48 | Ilorin
Objevilo se delší video k novému dodatku, na který se můžete těšit už 27. června! Video je opravdu skvělé, jen mi strašně vadí výraz hausbót, který popravdě slyším poprvé. Jak někdo může vzít anglické slovo, jeho výslovnost přepsat do češtiny a hned ho vydávat za české?
Video má jedinou chybu a to, že neukázali mořské panny :)

Video - TSM - Raise Your Glass

3. března 2013 v 7:30 | Ilorin
Asi víte, že dřív bylo dělání videí hlavně prácí S. C. No, mně se po tom trochu zastesklo a udělala jsem si další. Záběry jsou ze hry The Sims Medieval, kterou teď zase hraju častěji a zvuk je cover od Megan a Jasona - ZDE
Doufám, že se alespoň trochu líbí :)

Video ke Studenskému životu

14. února 2013 v 20:42 | Ilorin
Vyšlo producenské video k nově chystanému dodatku Studentský život. Je moc pěkné, už alespoň zvažuji, že si hru opravdu objednám

70s, 80s a 90s

20. listopadu 2012 v 7:30 | Ilorin
Byla ohlášena nová kolekce! Anglická název přeložen do češtiny je jako Sedumdesátá, osmdesátá a devedesátá léta. Trailer, který byl vydán je povedený, ale nevím, jestli si to budu kupovat...UvidímeEdit: Tenhle článek jsem psala už dřív, ale teď se objevil i český trailer na kolekci. Ano, název bude 70. 80. a 90. léta.
Jinak se video nijak neliší od toho výše, ale je česky.

Sims Cast 30

18. listopadu 2012 v 7:30 | Ilorin
Tak zase další Sims Cast!
P.S Nic jsem nevyhrála :( Ale to nevadí :)

Nové video k RoOb

10. listopadu 2012 v 7:30 | Ilorin
Ano, odteď říkáme Ročnímu období RoOb! Vím, divné, ale potřebuji nějakou zkratku.
Objevilo se nové, oficiální video. Niv nového nepřineslo, ale písnička se mi moc líbí, asi to bude oficiální píseň dodatku.

Roční období - Producentské video

18. října 2012 v 20:53 | Ilorin
Před pár hodinami (ano, vím to, protože oficiální kanál o Simícich odebírám) bylo zveřejněno nové video k Ročnámu Období. Je tam vysvětleno plno nových funkci pomocí vtipného příběhu :)

A Thousand Years

12. října 2012 v 7:30 | Ilorin
Pamatujete na skvělé video My Life Would Suck Without You? Tak jeho tvůrce, skvělá (emh...doufám, že je to holka) udělala před časem další video, stejně úžasné. Je ta motivy písničky od Christiny Perri - A Thousand Years, která hraje v pozadí a na kterou jsem dělala video i já, ale to je na úplně jiné úrovni :)
Užijte si to :)

Silent Hill

2. září 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Myslím, že není skoro nikdo, kdo by tohle video, nebo mini-film neviděl, ale zajímalo by mě, kolik z vás ho vidělo do konce hm? No to je jedno, pokud tohle video neznáte, nebo znáte, ale chcete si ho pustit, pusťte si ho, je to prostě bomba, sice je to trošku delší a s anglickými titulky, ale je to super. Stejně si, ale myslím, že si to zvládnete přeložit, protože jsem to zvládla i já a navíc se hodí si procvičit angličtinu, když zítra se musí zase do školy, co? Já se teda netěším, nemám ráda spolužáky na nové škole, každopádně i to se dá přežít. Nezapoměňte vykročit zítra ráno pravou nohou! A nejlépe už rovnou z postele.
 
 

Reklama
Reklama