News

Midnidht Hollow

13. září 2013 v 20:56 | Ilorin
Koncem měsíce vychází nový svět Midnight Hallow. Podle mě vypadá až moc jako Moonlight Falls, ale co... Tady je úvodní video:

The Sims 4 - trailer

20. srpna 2013 v 19:29 | Ilorin
Pokud občas zavítáte na nějaký ten cizí web o informacích o The Sims, určitě už vám neuniklo něco nového o připravovaném The Sims 4 (něco třeba ZDE nebo ZDE). No a před chvíli byl i zveřejněn první "trailer" a první herní ukázka. A musím říct... Paráda! Obecně neukázali nic moc nového oproti The Sims 3, snad je, že všechno bude jednodušší. Ale stejně to vypadá dobře. Ale moc se mi nelíbí to voodoo a raketa... Jako ano, to nějakého nadpřirozeného dodatku klidně, ale už do základky? :/
Já teda neplánuju kupovat si The Sims 4 hned, spíše tak po půl roce možná, abych viděla, jak se to vyvrbí (a aby taky spadla cena :D)

"Trailer"


Ukázka:

Do Budoucnosti (Into The Future)

11. srpna 2013 v 7:30 | Ilorin

Byl zveřejněn obal k novému dodatku Do Budoucnosti a také pár oficiálních obrázků. Musím se přiznat, že mně se dodatek moc nelíbí, raději bych něco, co by do hry přitáhlo víc reality, protože přece jen - o tom to má v základě být. Chápu ale, že naopak ostatním se nelíbí hrát za někoho ve světě, jako je ten náš (kdo by si pak takkovéto hry kupoval, když by to mohl dělat v normálním životě), tak dělají dodatky jako Obludárium a Do Budoucnosti.

A také jsem se dozvěděla, že byl o tomtu dodatku broadcast (ZDE), takže pokud budu mít čas, něco bych o novém dodatku přeložila :)

Dodatek Do Budoucnosti

27. července 2013 v 13:53 | Ilorin
EA pomalu dochází nápady, tak se teď pouze snaží zaplnit prázdnotu do vydání Sims 4 nějakými těma dodatky.

Filmové rekvizity - Kolekce

24. července 2013 v 12:46 | Ilorin
Byla zveřejněna první ukázka z nové kolekce Filmové Rekvizity. Měla by se skládat ze tří částí - Westernu, Gothic a Budoucnosti/Hrdinů, tak to alespoň vypadá. První video se týká Westernu.

Tropický Ráj - Video k uvedení

17. června 2013 v 19:46 | Ilorin
Protože už za necelé dva týdny bude k dostání další dodatek Tropický Ráj, bylo zveřejněno video k uvedení. Moje nadšení z dodatku s každým dnem stoupá, už se nemůžu dočkat, až budu moct hru oparvdu hrát, kdy já budu chtít a ne kdy počítač :/ Každopádně v dodatku si můžete všimnout pár nových účesů (culíčky :)), plavek a samozřejmě mořských pannen.
P.S Zbožňuju ten soundtrack!

Údolí draků

10. května 2013 v 17:44 | Ilorin
30. května se těšte na nový svět Údolí draků! Hlavní lákadlo jsou roztomilý malí dráčci, protože jinak je ten svět prostě něco mezi Skyrimem a Sims Medieval. Někdo v komentářích i psal, že i ti draci jsou jen předělaní sokoli z dodatku k TSM.

Tropický Ráj

10. dubna 2013 v 21:00 | Ilorin
Je to tady! Oficiální video k dodatku Tropický Ráj. Popravdě, už ani trochu nelituju, že si ho budu muset koupit (viz. předchozí článek)
P.S Pokud jste četli článek, kde jsem překládala chat s vývojáří, psala jsem tam, že i naznačili "mořské potvůrky" ve hře. Myslela jsem tím mořské panny a jak se ukázalo, rozumněla jsem jim dobře :)

Co přinesl Valentýnský Live Chat

27. února 2013 v 7:30 | Ilorin
Všimla jsem si (kdyžtak mě opravte), že žádný českž Sims bloger nedává na stránky přeložené ty živé chaty. Pochybuju, že je to kvůli tomu, že jsi na to netroufají kvůli menší znalosti angličtiny... Ale třeba já na nějaké už koukala, z jednoho jsem vám sem napsala důležité věci o Obludáriu, jestli si pamatujete, a tak jsem to chtěla udělat znova. Na Valentýna vyšel nový chat a zaměřoval se hlavně na nový datadisk, který vyjde v červnu - Island Paradise (Pochybuju, že je český název, ale neověřovala jsem to), nový svět Aurora Skies a info o Studenský Život.
Prosím omluvte některé chyby v čase, protože článek píši již dřív a Aurora Skies by měl tedy již vyjít.

University Life

9. ledna 2013 v 16:21 | Ilorin

Takže ano, Univerzita bude. Tady je trailer a obal. Uvidíme, jestli si ji koupím, zatím je moje hodnota očekávání asi jako u Showtime tj. - Je tam pár dobrých funkcí, ale vážně mám za to vyhazovat tolik peněz?
Edit: Hned jsem objevila i český trailer, tak vyměňuji. Jinak český oficiální název je Studentský život... Ta Univerzita mi zněla líp.


 
 

Reklama