Naše Downy

Simík ke stažení - Jeyne

20. srpna 2013 v 9:13 | Ilorin
Včera jsem dělala Simíky na přání (ale všechny byli jen na e-mail, takže fotky nebudou) a naskočila mi tam Siminka s velice zajímavým obličejem, tak jsem hned udělala hipee Siminku, protože... se mi k tomu hodila.
Chtěla jsem s ní nafotit taky nějaké fotky, ale hra mi spadla. Ale kvůli focení jsem jí oblékla je do jedné kategorie, jakou vidíte na fotce.


Elizabeth - Siminka ke stažení

18. července 2013 v 19:20 | Ilorin
Mám pro Vás dalšího Simíka na přání. Jmenuje se Elizabeth. Proč to jméno? No, včera jsem po třech dnech dočetla Pýchu a Předsudek (jo, byla jsem do toho docela zažraná...), tak... proto. Siminka je jak v sims3pack tak i SIM.

Siminka ke Stažení - Andy

2. června 2013 v 7:30 | Ilorin
Mám pro vás nového Simíka ke stažení. O víkendu mi zase chvíli fungovala hra, tak jsem během přípravy focení pro blogový časopis (ano nezapomněla jsem, ale ujišťuju Vás, že se tady ještě dlouho neukáže) vytvořila i tuto Siminku. Je v sims3pack i v .sim. Oblečení jen pro jednu kategorii.
Upozerňuju, že přestože je její oficiální jméno Andy, ve hře ji pravděpodobně najdete jako Sa Sasa (nebo tak něco...) No co, jednoduchým mačkáním tlačítek šetřím čas :)


Simík ke Stažení - Felix

12. května 2013 v 7:30 | Ilorin

Představuji Vám slavného simího režiséra, který má na kontě už mnoho úspěšných filmů, většinu zaměřené lehce fantasy či s tématem koncem světa, Simíka Felixe!


Simíci ke Stažení - Michelle a Nella

5. května 2013 v 7:30 | Ilorin
Další dvě Siminky, které si také zahrají v časopise svou roli. Za týden bude ještě jeden a to Simík Režisér Felix :)
Opět dělané s minimem downů a pouze pro jednu kategorii oblečení.
Simíci ke Stažení - Mandy a Ted(dy)

28. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin

Před týdnem mi zase hra na chvilku naskočila a já, protože jsem už dlouho připravovala, co udělám, až se to stane, jsem ihned rozběhla můj plán. Po pár hodinách jsem našla down, který mi hru ničil už v prvním případě, nafotila minimum fotek pro blogový časopis, který se tu ukáže až za hodně dlouho, lehce zrekonstruvala jeden velmi starý komix, ke kterému se mi podařilo obnovit data (budete tipovat? :D) a udělala várku Simíků ke stažení, které jsem následně použila k vytvoření těch fotek. Je jich 5, budou se tu objevovat po skupinkách.
Dnes první - Pár Mandy a Teddy, kterého jsem tam strašně roztomile nazvala dívčím jménem.

Jsou dělané ve fázi hry, když jsem testovala downy, tudíž jich tam bylo minimum. Proto třeba nemají ani žádné náramky atd. Oblekáni jsou jen do jedné kategorie, kterou vidíte na obrázku.


Druhá várka za týden :)

Eddie a Thomas - Dva Simíci ke Stažení

7. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin

Jak jsem slíbila, dnes je tu dávka Simíků na přání - Thomas a Eddie. A měli byste o nich něco vědět:
Jsou do komixu, takže jsou oblečení jen v kategoriích, které jsem potřebovala
Nejsou dokonalý, přičemž ještě berte, že ten druhý si zahraje v komixu spíše zápornou roli

A ještě od vás něco potřebuju... Eddie byl totiž v mé hlavě stvořený s kouboukem/kšiltovkou. Bohužel mi to ale ve hře z více důvodů nejde. Moc by mi ale pomohl někdo, kdo má už ve hře tento mód. Oficiální odkaz na stáhnutí totiž nefunguje a já ho k dokončení mé vize potřebuji. Opravdu budu moc šťastná, pokud se někdo ozve (a pošle mi soubory, ze kterých se mód skládá). Pokud bude chtít, můžu mu udělat třeba diplom nebo i dess na přání :)
A teď už k Simíkům:

EddieThomas


Siminka ke Stažení - Aria Pontmercy

24. února 2013 v 7:30 | Ilorin
Další Simík ke stažení - tentokrát Siminka Aria Pontmercy (kdyby někdo nevěděl, jako že asi nevíte, Pontmercy je příjmení z mých oblíbených Bídníků)
Jinak hra mi padá, vždycky, když chci hrát. Podivné, že CAS normálně funguje...
Jinak soubor SIM už mi normálně uložit jde, ale teda až po tom, co jsem složku uložených Simíků dost promazala. Možná to má nějaký limit...
Takže v souboru je jak sim3pack tak SIM
(Toho bílého na jejích vlasech si nevšímejte, to je značí, že v normání hře jsou zářivější)

Abileen - Siminka ke stažení

10. února 2013 v 19:17 | Ilorin
Blog mi přes dvě hodiny tvrdil, že tento rozepsaný článek neexistuje a když už uznal svojí chybu, chyběla půlka článku.
Přičtěte k tomu některé další špatné a věci, které se mi dnes staly a pomocí dedukce zjistíte jednoduché tvrzení - Ano, jsem naštvaná.

Tak jsem po čase zapla hru a udělala pár Simíků na přání (přesněji tři) a také jednu Siminku ke stažení, které tu už nebyli hodně dlouho. Musela jsem totiž něco přidat, mám plán vydávání článků neděle - středa a co se stihne, tak bych měla dneska trochu skluz. Každopádně tady je, Abileen, v celé své kráse. Pravidla ke stažení jsou jednoduchá - nepřihlašovat do soutěží - vždy si ji alespoň trochu upravte.
Je jen v sims3pack, protože hra se rozhodla ignorovat mojí dnešní hru a nezobrazuje mi z ní fotky a ani soubory SIM (fotku níže jsem udělala dřív, když to bylo ještě v pohodě). Takže pokud se počítač vzpamatuje, zítra to budete mít i se souborem SIM.


P.S Chtěla jsem připravit i další díl MCF, ale hra mi najednou spadla. Ne že by mě to nepřekvapilo...

Siminka: Pamela Simpsonová (Mladá dospělá)

14. září 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Pravidla: Nevydávat za svou, pokud siminku přihlašujete do soutěže, upravte ji!
Downloady použité na simince zaručeně nejsou vadné a ve hře neblbnou!
V celém článku najdete, jak vypadá siminky oblečení.

Sims3Pack
.Sim
 
 

Reklama