Miss TS3 2012

Ceny za soutěž

13. září 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Tak a máme tu poslední článek ohledně Miss TS3 2012 a jeho hlavním tématem jsou ceny za účast.

Vyhlášení výsledků soutěže Miss TS3 2012

28. června 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Už jste se těšili, až to skončí? Já taky! Tak se podíváme na vyhlášení.
Jasní favoriti od začátku? Miss.PerlanQa a Darkness! 5. kolo? Darkness se na odeslání vykašlala (nebo zapomněla) a Miss.PerlanQa se až tolik nepředvedla, za to nenápadná Sophii se vytáhla a zvítězila! Gratuluji, oboum! thcheer-1.gif image by Salisko

1. Místo - Sophii
2. Místo - Miss.PerlanQa
3. Místo - Darkness
4. Místo - Siminka
5. Místo - Twiggie
6. Místo - Skřet
7. Místo - Scraby
8. Místo - Eliška
9. Místo - Tý Nuš
10. Místo - Efie

Ceny dostanete někdy v září. Až na reklamy, ty umisťuji rovnou.

Miss TS3 2012 - 5. kolo (Finále)

21. června 2012 v 16:01 | Sheepy Casser

Hlasujte pro tu, která má vyhrát!

Tak a máme tu 5. kolo soutěže Miss (TS3) 2012. Tady na soutěžící také není spoleh. Siminka a Darkness neposlaly a ani se neomluvily. Díky tomu Darkness vyhrává 3. místo, protože měla lepší výsledky, než siminka, ale jelikož neposlala do tohodle kola, ta aby to bylo spravedlivé, nevyhrává žádnou reklamu. Dost keců, jdeme na to! pixel

První poslala SophiiA poté Miss.PerlanQa
Vážení hlasujúci,
chcela by som sa vám predstaviť. Moje meno je Viktória a meno mojej matky je Madonna. Je pomenovaná po najslávnejšej žene Madonne - ktorá je veľmi slávna speváčka. Poznáme mnoho Madonien, ale moja mama je z nich najlepšia. A ja to mám po nej v krvi. Na výhru mám všetko potrebné. Telo, tvár vlasy ale hlavne MOZOG! Nebudem Vás zdržovať, ale poviem vám, že ja som pre vás to najlepšie. Ďakujem Vám za pozornosť!
Viktória II. Jacksonová


Hlasujte pro tu, která má vyhrát!


Soutěž ukončuji 28. 6. 2012, bude vyhlášení.

Zadání 5. kola Miss TS3 2012

30. května 2012 v 9:01 | Sheepy Casser

Zadání do pátého kola Miss TS3 2012 je: Simíci se snaží zaujmout!
Je mi naprosto jedno jak, ale nějak to udělejte, máte vytvořenou nějakou siminku z 4. kola, tu už nesmíte změnit (Kromě vlasů - ale ne barvy! Kromě oblečení.) Budete mít dva úkoly: 1) vytvořit co nejkrásnější JEDNU fotku, hodnou opravdu krásné sims-modelky, 2) napsat krátký proslov, kterým se pokusíte zaujmout, tak aby pro vás hlasování dopadlo co nejlépe = tudíž, aby jste hlasů dostali co nejméně. Proslov hlavně nezveřejňujte na blogu a nikomu ho neukazujte, bude hrát důležitou roli. Hlasování bude speciální, já rozhodnu o jedné simince, která se mi moc nelíbí a vy rozhodnete o jedné simince pomocí hlasů, která se nelíbí vám. Ty dvě si spolu pak trochu zasoupeří a budou soutěžit pouze se svým proslovem, tudíš ty dvě siminky budou v NAPROSTÉ anonymitě a vy budete hlasovat pro tu, jejíž proslov by vás přesvědčil méně. Důvod tohoto způsobu hlasování je jednoduchý: Pokud se má někdo dostat do poslední trojky, musí si to opravdu zasloužit a pořádně zabojovat!
Zadání mi posílejte do: 18. 6. 2012 na e-mail: Sheepy.Casser@email.cz

Vyhodnocení 4. kola Miss TS3 2012

30. května 2012 v 9:00 | Sheepy CasserTak v tomto kole vypadla Twiggie, v minulém byla nejlepší, ale teď podle drtivé většiny z těch, co hlasovali, byla nejslabší a tak vypadla, skončila na 5. místě, tudíš v té lepší polovině a to už je chváliuctihodný výkon. Takže ti gratuluji k 5. místu, přeji ti úspěchy v jiných soutěžích a děkuji ti za účast.

Miss TS3 2012 - 4. kolo

23. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Tak tady je další kolo Miss TS3 2012, je již čtvrté. Podívejte se na výsledky a popřemýšlejte o tom, pro koho budete hlasovat a zahlasujte, protože je vy rozhodujete o osudu soutěžících. Hlasujete pro toho, kdo se vám líbí nejméně! Hlasujte do 30. 5. 2012.


Miss TS3 2012 - Informace

18. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Tady jsou napsaná jména soutěžících, ti co poslali jsou škrtlí. Upozornění: Siminky, které použijete do tohoto kola musíte používat až do konce a nesmíte je již upravovat, maximálně oblečení, nebo účes!

Miss.PerlanQa
Darkness
Twiggie
Siminka
Sophii

Téma = Simíci a elektronika.
Poslat na = morcesara@seznam.cz
Poslat do = 23. 5. 2012

Miss TS3 2012 - Ukončení 3. kola, zadání pro další

15. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Takže v tomhle kole vypadla bohužel Skřet. Je to škoda, ale co se dá dělat, tahle fotka se ti prostě moc nepovedla a konkurence je veliká, ale i tak ti moc gratuluji k 6. místu, z deseti. To je dobré ne? Přeji hodně úspěchů v dalších soutěžích a budu ráda, když se ještě do nějaké u nás přihlásíš. Také ti přeji všechno nejlepší k narozeninám! No a s konečným výsledkem 16 hlasů nás tedy opouštíš.


Téma pro další kolo = Simíci a elektronika.
Posílejte do 23. 5. 2012

Shrnutí 3. kola:
Třetí kolo bylo velice zajímavé, tentokrát se předvedla celkem nevýrazná Twiggie, která měla pouze jeden hlas a naopak velké favoritky Miss.PerlanQa a Darkness skončily s konečným výsledkem 6 a 5 hlasů. Že by se obrátili karty? No uvidíme, jak se naši soutěžící předvedou ve čtvrtém kole.

Miss TS3 2012 - 3. kolo

5. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Tak a máme tu 3. kolo! V tomhle kole vypadnou 3 soutěžící. Celkem jste mi to s tím vypadáváním i ulehčili, jelikož Eliška poslala fotku do soutěže až moc pozdě a to pokaždé, takže jsem jí to tentokrát neuznala, měla by se naučit pravidlům. Scraby neposla, protože jí blbne Sims a když vymyslela, jak to udělat, tak už bylo pozdě, mrzí mě to, ale to je zrádnost toho, že to musí být v termínu. Kolo se uzavírá 15. 5. a protože je člověk inteligetní bytost, tak ještě jednou připomínám, že se hlasuje pro ty, kteří mají vypadnout, čím více hlasů, tím větší šance, že dotyčná vypadne!

Miss TS3 2012 - 3. kolo (info.)

29. dubna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Dnes je 29. 4. Je 8 soutěžících a ještě nikdo z nich neposlal na e-mail: morcesara@seznam.cz žádnou fotku siminky na téma: simíci a rodina, je sice pravda, že máte ještě dost času do 5. 5., ale mohli by jste to pomálu začít posílat. Myslím, že ceny za první 3 místa jsou dobré, tak proč se svojí leností o ně připravit? A jestli vám sims nejde, tak se omluvte nejpozději do 2. 5., protože jinak to bude vypadat, jako že jste se na to vykašlali. Ti co poslali jsou škrtlí:

LuLu
Skřet
Eliška
Sophii
Scraby
Siminka
Darkness
Miss.PerlanQa
 
 

Reklama
Reklama