Malé soutěže

Bublinovka

24. září 2012 v 12:00 | Ilorin
Tak, je tu další bublinovka. Vím, že je docela těžká, protože tam není vůbec nic, čeho se chytit. Prostě jen vyděšená zrzka. Tak já vám teda napovim - je to modelka na placu. Takže co se může stát takové modelce, aby vypadala tak vyděšeně, a co se jí teda honí v hlavě.
Do toho, rozesmějte mě!

Bublinovka 4.

13. července 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Zdravím! Doufám, že máte právě dlouhou chvíli, protože tu pro vás mám bublinovku! Tentokrát budou trošku jiné, lepší výhry (jsou prázdniny). Každý dostane za účast samostatný diplom a ti, kteří mě zaujmou, si budou moc přát jednu ze tří "velkých" výher: a) 3 nápisky s jmenovkou, b) 3 oddělovače, c) nějaký speciální download (jaký?). Výhry jsou celkem pěkné, tak zůčastnít se?

Vyplňte:
♦ Co byste chtěli za výhru? (a/b/c)
♦ Co si/Na co siminka myslí?

Bublinovka 3.

14. června 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Zdarec, koukala jsem a bublinovka už tu nějaký pátek nebyla, tak tady pro vás jednu mám. Hodně jsem přemýšlela nad tím, jaký dát obrázek, aby se vám na to dobře dělali vtipné odpovědy, a jak můžete vidět, napadl mě tento. Doufám že se zúčastní co nejvíce lidí. Zase platí: Každý, kdo zaujme má samostatný diplom a kdo ne, má alespoň společný diplom za účast, protože jinak by to nebylo spravedlivé - každý kdo se snaží by měl být odměněný! Prosím vás, pokuste se zaujmout něčím, při čem se nemusíte vyjadřovat vulgárně.

Tipovačka 8.

6. června 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Zdravím! Pro dnešek mám přichystanu tipovačku, první tři, kteří odpoví správně dostanou diplom a otázka je: Kolik bylo na našem blogu již dohromady velkých soutěží?

A) Dvě
B) Čtyři
C) Tři
D) Jenda
E) Pět

Tipovačka 6

22. května 2012 v 20:23 | Ilorin
Tak, a je tu další tipovačka. Tentokrát chci, abyste mi do komentářů napsali rodokmen (vztahy), ve kterém budou všichni Simíci na obrázku. Body budu počítat za každou správnou dvojci. Pro vítěze čeká jmenovka a diplom.

Tipovačka 5.

10. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Máme tady jednodílný komix. Není moc dlouhý, až si ho přečtete, budete mi moc odpovědět na otázku: Jaký vztah mezi sebou mají: Andreas a Sophie, Matusho a Sophie a Matusho a Zoey.
Ti nejpřesnější budou ohodnoceni samostatným diplomem, ostatní dostanou společný diplom.
Pusťte si k tomu písničky: Click (Jsou tři, půjdou automaticky za sebou, mělo by to stačit do konce komixu.)

Bublinovka 2.

30. dubna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Každý kdo mě pobaví dostává samostatný diplom, ostatní mají společný za účast.

Tipovačka 4.

18. dubna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Kdo v Miss TS3 2012 minulém kole vypadl a kolik bylo na začátku celkem soutěžících?
Prvních 10, kteří správně odpoví dostane diplom!

a) AnDy, 9
b) Elie, 10
c) Lóre, 11
d) Efie, 10
c) PájinQa, 8
d) PájinQa, 10

Hádanky o Řecku

12. dubna 2012 v 14:00 | Ilorin

Takže, včera jsem si v autobusu vzpomněla (ani už nevím proč) na tyhlety hádanky, které jsem dělala zhruba před rokem na děják. Každopádně to mělo celkem úspěch a mě to hrozně bavilo. Takže si to můžete zkusit taky a dostanete diplom a jmenovku...nebo co chcete.
Jinak jsou to hádanky o starověkém Řecku, takže pokud nechcete vypadat jako naprostí...emh...nevzdělanci (i když, já když jsem si to přečetla teď, po roce, jsem věděla jen polovinu), doporučovala bych vám přečíst si něco o Řecku.
Prosím, odpovídejte do komentářů stylem 1. Bla Bla Bla, 2. blablabla,...
Jak jsem říkala, něco je těžké, když jste se to učili pře X lety, takže si klidně použijte jakoukoli pomůcku (třeba tetičku Wikipedii)

Tipovačka 3.

10. dubna 2012 v 5:30 | Sheepy Casser
Prvních 5 dostane diplom a otázka je:
Kdo je tento chlapec?

 
 

Reklama
Reklama