Fotky ze hry

Optimismus všude

1. května 2013 v 7:30 | Ilorin
Dvě stejné fotky, které jsou dělané, když jsem fotila i fotky na téma Ulice, které se tu již objevili. Jak můžete vidět optimismus z jara z nich přímo srší!

Cher Sweatrová vs. Lucy Kleinová

16. září 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Dnes tu pro vás mám takovou anketu. Zajímalo by mě, kterou z těch dvou máte radši. Cher, nebo Lucy a proč?

Fandíte spíš Cher Sweatrové, která poslední dobou hlavně fotí fotografie a natáčí videa pro tento blog a také se objevovala v komixu NUP, jako designérka?

Nebo máte rádši Lucy Kleinovou, která byla hlavní postavou (Lucy) v komixu NUP a hrála také (Sami) jednu z hlavních postav komixu Scmn?

Screenshoty

9. září 2012 v 11:11 | Sheepy Casser
Tak jsem zase jednou mazala fotky ze hry a celkem 11 obrázků mi připadalo, že není k zahození, tak jsme je sem dala, snad nejsou špatné.

Nadpřirozeno

17. srpna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Název je víc lákavý, než článek samotný. Nechápete? To je jenom dobře. thwow.gif image by Salisko Dnes tu máte nějaké "fantasy" fotografie. (No dobře jsou to pouze simíci s křídly, ale tak stejně.) Tyto fotografie nejsou vůbec upravované, takže uvidíte, jak simíci vypadají doopravdy. Pokud se vám budou líbit, hlasujte v anketě a já je dám možná ke stažení. thawake-1.gif image by Salisko

Univerzální póza

11. srpna 2012 v 18:48 | Ilorin
Tak jsem zase před časem něco fotila do blogového časopisu (mimochodem, pilně pracuji, i když ne tak pilně, jak bych mohla. Taky jsem si dneska čatla znova minulé číslo (vím, většina neví, že vůbec nějaké existuje), tekže pokud se chcete zasmát mé....neschopnosti...? , tak čtěte ZDE) a vyšla mi opravdu krásná póza. V originále ji můžete taky vidět na fotce. Je od Shianae, Friendship. Nechci tímhle nějak naznačit, že Shia má pózy špatné, to ne, má je moc hezké, ale prostě...Prostě za to můžou Simíci, že se mi takhle automaticky postavili.
Prostě a jednoduše - "Uškrtím tě samou láskou"póza

P.S A ještě se při té vraždě směje!

Úterní várka fotek ze hry

26. června 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Dobré, úžasné ráno! Dočetla jsem se včera asi v půl třetí ráno, že vyjde roční období! Zvolejme hurá! Mělo by vyjít asi do několika hodně měsíců, ale komu to vadí? Jupí!
No zpět k dnešnímu tématu. Víte strašně už jsem chtěla použít nadpisek "Fotky ze hry", který mám od Joy a který je podlě mě krásný a teď už se mi konečně hodí! Snad se vám budou moje fotografie líbit, podle mě nejsou špatné, ale zase k dokonalosti mají hodně daleko. !1321!

Simíci: Lucy Kleinová & Tomáš ThomasL-O-V-E

4. června 2012 v 16:00 | Ilorin
Zase jsem fotila do soutěže (až začne, dám Vám vědět) a vznikla tahle koláž na téma láska. Myslím, že Siminky je Vám zase známá :) (když ne, stačí se podívat na dess), ale Simík je nový. Ale když jsem ho začala dělat, strašně mi připomínal Joshe Hutchersona (Peeta z Hunger Games), ale nakonec jsem hoještě trochu předělala.

Konečně mi fungujou pózy!! :D

30. května 2012 v 19:59 | Stupido
Tak se mi konečně podařilo zprovoznit pózy... Hra mě teď baví mnohem víc!! :D
Tady máte pár fotek (no, ty siminky jsou nic moc,no :))
Pózy jsou od Shianae :)

Úvodka ke komixu

24. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Tohle měla být úvodka do jednoho komixu, který sem si řekla, že nakonec zruším, protože mě nenapadl žádný děj. Jelikož jsem se tu úvodkovou fotku, ale snažila vyfotit asi deset minut, bylo mi jí líto jen tak smazat, tak jsem se jí nakonec rozhodla sem dát, tak doufám, že ta fotka se vám alespoň trochu líbí.

Na fotografii: Tomáš z NUP, Cher z budoucího komixu Two in One, Martin z NUP a Lucy z NUP.

My Wedding Day

18. května 2012 v 20:40 | Ilorin
Zase jsem fotila do soutěže a vyšlo z toho tohle. Téma bylo Rodina, tak posuďte :). Možná s touhle fotkou udělám dess ke stažení, protože už mám takový nápad.
Jinak rodokmen té rodiny vám sem opravdu vypisovat nebudu, protože jinak bysme tu byli ještě nejmíň hodinu.
 
 

Reklama