Fotky na téma..

Fotky na téma - Creep

27. srpna 2013 v 7:30 | Ilorin

Před nedávnem jsem dělala nějaké ty fotečky, poté co jsem byla inspirovaná písní Creep od Radiohead. Vytvořila jsem z nich také nový banery (či jak se tomo říká):


Teď jsem tedy do Fotek na téma dávám zbylé obrázky, které jsem nevyužila a ještě jsem je doplnila o oblíbený text z písně. K atmosféře dávám i video, cover od nějakého sboru, který byl použit ve filmu The Social Network:


Výlet Do Hlubin

9. srpna 2013 v 7:30 | Ilorin

Samozřejmě, jak mi začal jí v pohodě počítač a sims (což je asi před dvěma týdny...), musela jsem fotit něco z Tropického ráje (a mezi blogery jsem asi poslední). Každopádně, tady ty fotky jsou. Jsou pouze z jedné potápěčské lokace, protože pak mi spadla hra a... já jsem moc líná, než abych fotila nějaké další. Potkala jsem taky ošklivou mořskou pannu, vylepšila jí pomocí modu do krasavice, ale když se přeplo zpět do život, byla to pořád samá ošklivka :/ Takže asi ještě nafotím nějak víc ty mořské panny, ale až si vytvořím nějakou pěknou.
Dobře, dost mlení. Zde jsou fotky

Fotky na téma - Ulice

24. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin

Starší fotky ze hry, když jsem měla hotové Simíky na přání. Berte to tak, že jediné tématické na fotkách je prostředí, protože já poslední dobou fotím fotky jen formou "přehrát náhodnou pózu" a čekám, co se stane... A pokud je póza dobrá, fotím :)

Podzimní focení 2/2

27. ledna 2013 v 7:30 | Ilorin
Druhá várka fotek :)

Podzimní focení 1/2

23. ledna 2013 v 7:30 | Ilorin
Dávám sem fotky, co zbyly, když jsem fotila do časopisu
dost se mi líbí, tak možná...březnový dess?
Jinak fotky můžete používat i vy do dessu nebo tak, ale prosím uveďte mě jako zdroj fotek. A kdyby to opravdu někdo chtěl použít, můžu mu zaslat originální fotky bez mé úpravy a podpisu.
Bohužel fotek je spousta, tak to bude do dvou článků.

Když ji miluješ, není co řešit

20. ledna 2013 v 7:30 | Ilorin
Fotka do jedné menší soutěže

Fotky z Ročního Období

3. ledna 2013 v 17:13 | Ilorin

Tak jsem ještě vyhrabala už docela staré fotky z mého zkoušení Ročního Období. Většina je léto, pár z podzimu a pár ze zimy, i když většinu zimy můžete vidět na layoutu.

Comic friend

30. srpna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Téma dnešních fotografií je komixoví přítel. A kdo jiný by mohl fotky na toto téma nafotit, než Lucy Kleinová z komixu NUP a z komixu Pvk se svojí spolupracovnicí a konkurentkou Cher Sweatrovou, která hraje designérku v NUP, natáčí videoklipy a fotí fotky pro tento blog. Fotky jsou takové temné, tak se nelekněte.

Modelka Cher Sweatrová

1. srpna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Tak a jsou tu oficiálně první fotografie, na kterých nám pózuje modelka Cher Sweatrová.

Jaro se nám blíží... (Fotky na téma)

2. dubna 2012 v 20:13 | Ilorin


Tak jsem se pokusila vytvořit nějaké na téma jaro, no a tohle mi vzniklo. Nakonci můžete vidět koláž, kterou asi pošlu Efie do soutěže.

 
 

Reklama