Desigy blogu

15. Dess - Spring Is Here With Us

3. května 2013 v 18:21 | Ilorin


Konečně další dess :). Byl v postatě dodělaný už v úterý až na nápisky, ale nějak prostě nebyl čas (kromě středy, kdy jsem zapomněla :)). Takže až teď.

Ani tady se nevyhneme stížností, ale popravdě jen jedné. Už dříve jsem si uvědomovala, že dělám dessy trochu větší a pak nejsou na stránce vidět přesně ty okraje. Tady jsem bohužel ty bubliny Siminek dala moc ke kraji, a tak mi to asi cenťák ubralo. Je na vysvětlenou, proč ta poslední bublina vypadá tak divně :)

Téma: Jaro
Doba vytváření: Asi 2 hoďky + nápisky
Doba nastavování: Pár minutek
Fotky: Podzimní focení (1 / 2)
Spokojenost: 90 %

Je i nová ikonka :)


A co na jarní dess říkáte Vy?

14. Lay - Fairy Tale

1. března 2013 v 20:43 | Ilorin


Tak se Vám hlásí Ilorin s novým kabátkem blogu. Tentokrát temnější, a trošku jiný v tom, že fotky jsou z The Sims Medieval, co jsem poslední dobou hrála více. A nebojte, příští měsíc už tu bude veselý jarní dess. Mně se prostě nechtělo pořád tržet tématických dessů na dané období...

Délka výroby: Maximálně dvě hoďky půl
Délka nastavování: Páni, už se v tom vážně zlepšuju - kolem 5 minut
Fotky: Z TSM - královský hrad, můj mnich při bohoslužbě, moje bardka Nemohosivzpomenoutnajméno a náhodná Siminka, která po království přináší nové zprávy
Spokojenost: Tak 100% to nebude... ale takových 90 % ano :)

A kolik procent byste dali Vy?

P.S Zavádí se nová tradice a to ikonka s každým novým dessem

Dessy roku 2012

24. prosince 2012 v 15:00 | Ilorin

Zase je tu po roce souhrn kabátků blogu. Jak si můžete všimnout, ze začátku jsem se snažila dělat každý měsíc nový dess, ale potom už to prostě nějak nevyšlo.


Explosion of Colors
Leden

13. Lay - Winter FUN

2. prosince 2012 v 21:28 | Ilorin

Tak je nastavený nový, zimní dess. No, je zase trochu větší, ale to snad nevadí. Je to ale vlastně jen zimní krajina s mými Simíky. Bohužel jsem byla blbá, že jsem si našla jeden dokonalý obráze, co jsem chtěla na pozadí, ale fotky Simíků jsem fotila až druhý den, tak jsem si tu fotku v mysli nějak předělala a nafotila jsem Simííky tak, že to tam prostě nešlo dál. Takže jsem další hodinu musela hledat lepší fotku. Našla! Akorát jsem musela nechat graficky zamrznout řeku, aby mi měla Siminka kde bruslit :D No, doufám ale, že se líbí :)

Délka výroby: Když sečtu čas v pátek, focení v sobotu a dokončování v neděli...No, bude to nějaký dvě hoďky + nabíhaní hry. Takže tři hoďky :)
Délka nastavování: Díky manší pauze, protože jsem musela udělat večeři a pověsit prádlo, se to roztáhlo asi na hodinu a půl. Jinak bych to měla nastavený asi do deseti minut
Simíci: Neznámý Simík a Siminka, se kterou jsem objevovala Roční období. No a ještě samozřejmě psík, kterého jsem tuším pojmenovala Nina
Téma: Zimní radovánky :D
Spokojenost: Dess se mi moc líbí, možná to ale šlo nafotit lépe, aby tam byla nějaká prespektiva (jak vidíte, ta tam zcela chybí)...Ale co - 100%

A kolik dáváte Vy?
P.S Toho chlápka s prknem na louce si nevšímejte. Je to blb a někdo by mu měl vysvětlit, že na prkně se jezdí z kopce
Oh, a ještě něco - konečně jsem zase vytvořila nějakou tu ikoncku blogu k aktuálnímu dessu. Najdete ji nakonci stránky.

12. Lay - Brand New Day

3. září 2012 v 14:44 | Ilorin


Tak, teď, když je ten první den školy, jsem vám ho chtěla trochu vylepšit, tak jes v pátek udělala nový dess. Chtěla jsem ho sem dát už na prvního, ale myslela jsem, že by bylo lepší, aby byla jen jedna velká novinka ten den ( Pokud jste si ještě nepřečetli časopis, rychle to napravte! Link je v menu).
Jinak dess je to opravdu jednoduchý. Nemá žádné brushe, žádné PNGéčka, je to vlastně jen jeden obrázek a pár nápisů.
Chcete je přeložit? Psala jsem je totiž z hlavy, tak nevím, jestli jsou úplně správně. Každopádně na záhlaví stojí :Neboj se, trvá to jen jeden západ a jeden východ slunce a je tu zase nový den. Pak nahoře na stránce je: Vše dobré na zemi je od člověka. Vže krásné od slunce. No a nakonec v zápatí: Co je to, ptáš se? Je to jen překrásný západ slunce, který byl zaměněn za úsvit.
Přestože je tak jednoduchý, líbí se mi jen o trochu míň než ten předchozí, přeplácaný. Doufám, že Vám taky :) Jinak je to první opravdu černý dess na stránkách. Doteď jsme žili v pastelových barvách (pokud nepočítám takový šedivý dess, který zde byl na Halleoween), ale to se teď změní! Vítejte do černé budoucnosti!Délka tvoření:
Asi hoďku (pořád jsem měnila texturu stránky. Napřed tam měli být zkosený čárky, ale zjistila jsem, že by to nesedlo...)
Délka nastavování: Rekord! Jen 10 minut! A všechno sedí!
Zajímavost: Ta fotka měla být napřed tahle. Ta růžová mě totiž uchvátila. Ale bylo to nějaký zubatý, ty stromy a tak. Až pak jsem zjistila, že je to vyfocený v nějaký hře. Tak jsem radši dala přírodní.
Spokojenost: 99 %

Takže...V jednoduchosti je krása, že?

(Tenhle článek jsem psala dřív, než jsem dess viděla na blogu a musím říast svoje Páni. Vážně, ten obrázek je dokonalý a ani já to nějak nezvorala. Dokonce všechno perfektně sedí! Předtím jsem měla obavy, jestli neni až moc jednoduchý a jestli se Vám bude líbit, ale teď je mi to s prominutím fuk, protože já jsem se zamilovala! Tím pádem měním hodnocení (Spokojenost) z 89% na 99% jen za to, že když se načte stránka, není vidět, jestli je tu nějaký nový článek. Ale ti chytřejší si můžou stránku zmenšit stisknutím Ctrl a pojížděním kolenčka na myši a dosáhnout tak ideálu. Já se loučím, jdu obdivovat dess a hledat chyby, protože vím, že tam určitě nějaké budou)

P.S Už jste četli časopis? Ne? Tak tady! (Ano, budu ho tu propagovat ještě hodně dlouho)

11. Dess - When Season Fighting

1. června 2012 v 22:28 | Ilorin

Tak, červnový lay je zde. A jak už je zvykem, zase nějak extra nesedí. Teď už na to ale nemám náladu, kdyžtak to opravím zítra (stejně jako ikonku a rozcestníky). Tady máte zase takovou malou statistiku:

Délka vytváření: Celkově asi 2 až 3 hodiny
Délka nastavování: 15 minut, ale ještě nemám všechno
Téma: Jaro vs. Léto :D
Obrázky: tak různě, ale nejvíc asi z DeviantArtu
Spokojenost: 99 %

Mimochodem ano, vím, že je to přeplácaný, ale nemohla jsem si pomoct

A co Vy? Jaro nebo Léto? Já tedy jaro!

Lay č. 10 - Lady Violet´s Nightmare

1. dubna 2012 v 20:13 | Ilorin

Tak, dess je nastavený. To zase trvalo. Ale ještě nemam hotovo - chybí mi ještě obrázky u rozcestníků, ale na to už dneska nemam sílu. Taky jsem se konečně po málem roce vrátila k normálnímu menu na kraji stránky. A teď základní otázka: Líbí?

Doba tvoření: Dohromady asi 3 hoďky
Doba nastavování: No hodina to byla
Obrázky: Z devinartu
Spokojenost: 90 %

A kolik procent dáte Vy?

9. Lay - Hope

1. března 2012 v 16:04 | Ilorin

Pokud jste přišli na stránku a děsí te se jejího vzhledu, mám jen jednu blbou obhajobu - mělo to být menší


Záměrně jsem dávám jen obrázek a ne, jak to vypadá na blogu.

Tak zse nová Lay. A já vím - hrozně velký. zkoušela jsem toiž nový velikosti a tahle blogu nějak nesedne :(
Každopádně si zkuste stisknout Ctrl a šoupat kolečkem myši a ono se vám to už nějak nastaví. Doporučuju to zblíženě, protože při tom větším pohledu se lay na okrajích stránky opakuje :(.

Doba dělání: Dohromady asi 2 hodiny + popisky
Doba nastavování: půl hodiny (velký odhad)
Obrázky: převážně z deviantartu
Spokojenost: Pokuď nepočítam, jakou mi dalo práci nastavování, a že je obří.... 99% :D
Jak dlouho tu vydrží: Nanejvíš měsíc (protože si z vás už možná někdy všimnul, že každého 1. měnim lay)

P.S Na zápatí máte jednu z mích nej písniček Bring Me To Life a jednu od Avril - Keep Holdin´On

8. dess - Love Is All Around Us

1. února 2012 v 18:20 | IlorinJak, jsem slíbila, je tu nový dess. Nese název Love Is All Around Us - česky Láska je všude kolem nás. S nastavováním byli zase nějaké problémy, ale doufám, že je to teď všem vidět pěkně.
Ale teď ud vás potřebuju pomoc - Stupido se vřítila do světa grafiků a udělala moc pěkný dess. Já mám ale zakázáno vám ho ukazovat. Ale doufám, že se v komentáří někdo najde a přemluví ji. Podle mě je opravdu moc hezký a pokud by se Stupido nechala překecat, dala bych ho sem třeba na březen (dřív ne, protože na tenhle můj jsem moc pyšná =D).

7.dess - Explosion of Colors

1. ledna 2012 v 22:34 | Ilorin

Další lay je na světě. Uf, dal mi zabrat. Nazvala jsem to Exploze Barev, to podle té zadní textury. Jinak se mi opravdu, opravdu líbí, ale v photoshotu vypadal trošku jinak =D. Ale to nastavování!!! Furt jsem měnila velikosti obrázků, aby to sedlo.

 
 

Reklama
Reklama