Dekorace

Středověké Sochy

17. května 2013 v 7:30 | Ilorin

Malá dekorace do vaš zahrádky :)

Tašky

5. prosince 2012 v 7:30 | Ilorin
Tady máte nějaké moc pěkné tašky. Hlavně ty kableky udělají z vaší Siminky hvězdu školy!


Fungují jako na způsoby knihoven - můžete si do nich dát knížky, ale i vše ostatní, co Simík potřebuje

Hledá se...

6. listopadu 2012 v 7:30 | Ilorin
Mám tu pro vás skvělé plakáty jak z divokého Západu s nápisem Hledá se - živý nebo mrtvý. Pak tam k tomu máte i cenu :)Jiank mě už z nějakého důvodu chytá vánoční nálada :) Nemluvím tu o mé malé podivnosti, když si v létě broukám Svatá Noc. Ne, ale spíš teď už začínám myslet na dárky. No, můj základní problém je, že díky Ročnímu období jsem na dně. No, ne doslova, ještě nějaká stovka tam snad bude... No, ale prostě už začínám přemýšlet, co komu dam. Nakonec to dopadlo tak, že jdu za pár dní do jednoho obcůdků, kde nakoupím co nejvíc hezkých náramků a čelenek po dvacetikoruně. No, mám jistotu, že žádný můj dárek nebude nejhorší v historii, protože před dvěma lety (jen pro pochopení - sestře bylo JEN 14) jsem se 23. prosince jen tak zeptala ségry, co že mi to dá pod stromeček. Po pár špatných vykrucovacích větách odběhla do samošky na rohu a pod stromečkem jsem pak našla čokoládu. Takže ne, horší fakt nebudu :)

Netopýří lampičky

31. října 2012 v 17:00 | Ilorin
Tak, když jsou dneska ty Dušičky nebo teda Halloween, přidávám takové netopýří lampičky :)

Bat Lamps 01

Roztomilé sladkosti

31. října 2012 v 13:00 | Ilorin
Pár Halloweenských sladkostí. Hm, hned bych si dala!


Halloweenské dekorace

31. října 2012 v 9:00 | Ilorin
Tak, našla jsem tyhle roztomilé dekorace na svátek všech...zombíků? Vážně, kde ta tradice v Americe začala!


Barevné obrazy

12. září 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Dnes vám přináším pár pěkných barevných obrazů, které jsem dala na ulož.to, protože ne každý má účet na TSR a navíc jenom okopírovat obrázek a vložit odkaz mi přijde vážně trochu trapné a ještě, když k tomu někdo připíše: Uveď můj blog, jako zdroj, tak to už mi přijde hodně trapné, sakra lidi, vždyť vy jste to jenom okopírovali, jako já, tak proč zdroj? Ale nechci tím nikoho urazit a na nikoho tím narážet, jen chci prostě napsat svůj názor.

Umělecké obrazy

22. srpna 2012 v 12:30 | Sheepy Casser
Zdravím vás! Všimla jsem si, že dnes tu není žádný článek a pak jsem si uvědomila, že už tu dlouho nebylo nic na stažení, takže dnes tu pro vás mám tři druhy krásných obrazů. Jeden druh je takový moderní, druhý hodně letní a třetím bych už pomalu přivítala přibližející se podzim, léto se bohužel už pomalu přibližuje ke konci a škola je ještě blíž, než konec léta, taky vás to mrzí?

Mobily

3. srpna 2012 v 11:11 | Stupido
Samsung S5230
Pro ty, kteří mají tento mobil, máte zde podobu i v Simíkovské verzi Bouncing bunny.


Nokia C1-02

Náhrada za Sladké Radosti

7. června 2012 v 19:20 | Ilorin
Zaujalo Vás něco v Sladkých radostech? Pokud ani, upřímně Vás nechápu.
Našla jsem nějaké downy, které docela kopírují, co by mělo být v SlaRa. Nemyslím úplně kopírovat, ale je v tom takový ten nápad všech těch sladkých věciček...No však uvidíte.


 
 

Reklama
Reklama