Blendy

Within Temptation Blend

4. ledna 2013 v 19:39 | Ilorin
Tak je tu zase jeden blend. Tentokrát s mojí aktuální nejoblíbenější skupinou - Within Temptation! A já Vám o nich něco povím...

Tak WT je nizozemská skupina (kruci, o tomhle jsem měla mluvit na zemáku při mém referátu na Nizozemsko! Ne o blbých sýrech!) složená ze 6 členů - ty Vám tu vyjmenovávat nebudu, ale stačí říct, že je to 5 chlapů, kteří až na vyjímky jen hrají na nástroje a jedna slečna, která (mimochdem úžasně a nadpozemsky) zpívá - její jméno je prosím Sharon den Adel. Žánr této skupiny je převážně takový metal nebo rock, kterému já ráda říkám Gothic Rock, i když to asi nebude oficiální název. A co si pod Ghotic Rockem představit? Něco jako Evanescence. Ono celé WT mi přijde dost jako Evanescence, stejná muzika, stejný styl obecně, jen WT mají prostě o pár miliónů zhlédnutí míň. Jinak WT funguje už asi 17 let a na kontě má pár úžasných alb.
Kdybych měla vyjmenovat moje oblíbený písničky, zřejmě by mi nebyl povolen blogem počet znaků. Takže jsem napíšu ty Nejoblíbenější z oblíbených písniček - opakuji - všechny písničky od nich jsou boží! Tyhle jsou prostě jen ty nejbožejší!
Tak zaprvé - Faster, skvělá písnička a mám jí v hlavě už tak zafixovanou, že při ájině píšu místo fast faster. Další skvělá - Shot In The Dark, moc pěkná, taková...jemnější než ostatní. Dále třeba Lost, kvůli ní se mi snad rozbilo tlačíto znovu na mp4. Pak Mother Earth, krásná písnička s videoklipem z Norska. Je až taková...keltská. Další skladbu, All I Need, možná budou znát fanoušci Vampířích deníků, protože běžela v seriálu v první sérii, když Elena tancovala s Damonem na nějaké té Miss nakonci myslím...Je pomalejší, ale stejně jsou tam prvky toho metalu :) A poslední, kterou zcela doporučuju (všichni zajásali - Jej! Už je konec!) je první, co jsem od nich slyšela (za což děkuju kamarádce, která měla WT na mp3) a pořád se mě nějak nepustila je Stand My Ground. Je to jedna z jejich prvních, tipuji a je prostě...jo - boží.
Tak to by bylo vše, alespoň pro dnešek, protože nečekám, že mě tahle kapela jen tak pustí!Všem ale doporučuju jejich kanál na YouTube - wtofficial a pustit si alespoň jejich playlist videoklipů. Momochodem taky udělali pár coverů! Vsadím se, že takovou verzi Skyfallu jste ještě neslyšeli :DP.S Zítra jdu se ségru, co jsem přemluvila na Bídníky do kina! Už se tak těším! Možná si vzpomínáte, jak jsem Vám tady psala o své závislosti na muzikálu a teď uvidím i film s Annie Hathway a Samanthou Barks! Už jsem se zmínila, že se těším?

Blend s Lindsey Stirling

19. července 2012 v 9:00 | Ilorin
Dnes Vám v představeném článku představí Ilorin skutečně vyjímečnou osůbku.
Kdo to asi je?, říkáte si. No, já vám to povím. Jmenuje se Lindsey Stirling a je to ta nejtalentovanější, nejkrásnější a nejvtipnější houslistka na youtubku. Je jí tuším 25 let (ale vypadá na 18), je houslistkou, zpěvačkou, tanečnicí i skladatelkou. Na YouTube vystupuje pod kanálem Lindseystomp. Svá videa má nesmírně umělecká (za což teda nemůže ona, ale jistý chlápek jménem Devin), ale nemyslete si, že tím, že hraje na housle, uslyšíte nějaké skladby od Mozarta! Ne ne, Lindsay dělá něco úplně jiného, čemuž říká Hip-hop Violin. Prostě má hip-hopový podklad a do toho hraje na housle. Skvělé, že? Účastnila se i soutěže Amerika má Talent, ale vypadla v druhém kole (pitomí porotci!).
Jako nejkrásnější skladbu pro housle, kterou napsala sem dávám Transecendence. Je to úžasný videoklip.
Pro fanoušky Pána Prstenů taky uděla medley (= něco jako hudební míchanice více písniček) soundtracu. Výsledek - úžasný! Video ZDE.
Také navštívila Afriku, kde také nahrála skvělý cover písničky We Found Love.
A ještě jsem dám 2 videa. První, Stíny, je úžasné. Hlavně když si tam ten stín tanceuje, co chce. No a druhé, Crystallize, je taky úžasné. Hlavně to prostředí.
No, tak to je k této úžasné osůbce všechno. Blend se mi nějak extra nepovedl, ale já jí vám prostě chtěla představit.

Můj první blend

22. června 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Tak a dnes tu pro vás mám zase něco simíko-grafického. Tentokrát je to blend (měl to být blend, ale spíš to vypadá, jako pokus o propojení několika fotek), který se mi vážně hodně nepovedl, ale co se dá dělat, snad to příště bude lepší. Udělala jsem ho, jako animaci, takže doufám, že ta animace to vylepšila... :ham


Blend - Charming and Snow

1. května 2012 v 13:43 | Ilorin
Jak jsem říkala, chytlo mě to :D.
Tentokrát s mým nejoblíbenějším televizním párem - Charming (Krasoň) a Snow White (Sněhurka). Přiznávám, že se mi moc nepovedl, ale co. Snaha byla.

Blend s Emilií de Ravin

30. dubna 2012 v 15:15 | Ilorin
Takže další blend, nějsk mě to zase chytlo.
Pro tenhle jsem si zvolila skvělou herečku jménem Emilie de Ravin, kterou můžou znát fanoušci LOST (Ztraceni) jako těhulku (já to nesleduju, jen vím, že v tom byla za těhotnou) a taky hrála Bellu v Once Upon A Time.

Blend s Felicií Day

28. dubna 2012 v 18:14 | Ilorin
Zase jsem si zagrafičila a vznikl blend s Felicií Day. Můžete jí znát z božího webseriálu Dr. Horrible's Sing-Along Blog (hraje i Neil Patrick Harris = Barney z Jak Jsem Poznal Vaši Matku) nebo z webseriálů The Guild, Dragon Age a z pár dílů Buffy, Dr. Hause a Domu Loutek. Není moc známá, vím. Ale já si na blendy vybírám jen herečky, které mám ráda já. Ne ty celkově oblíbené.
Jinak k blendu - nepatří mezi mé nejlepší, ale co. Víc se s tim už piplat nebudu. Jinak ta postavička dole, je codex, kterou Felicia hraje v The Guild.

Blend s Victorií Justice

8. března 2012 v 20:18 | Ilorin
Tak zase jsem hledala nějaké fotečky a narazila jsem na tyhle úžasné, na kterých je Victorie Justic, kterou já osobně znám od jejího songu Best Freind´s Brother - BFB. Ale musím přiznat, že má nádherný úsměv.

Blend s Yvonne Strahovski

28. února 2012 v 19:43 | IlorinPřináším další blend, tentokrát s Yvonne Strahovski, kterou možná znáte ze seriálu Chuch jako Sarah (tady je s ní skvělý rozhovor ZDE ). Zjistila jsem, že pochází z Polska ;).

Blend - Emma Watson

9. února 2012 v 20:33 | Ilorin
Pár dní jsem si strádala různé krásné photoshooty na PNG a našla jsem skvělé Emmy Watson z roku 2007. Nedalo mi to a musela jsem udělat blend.

Sada blendů - Once Upon A Time

18. ledna 2012 v 14:56 | Ilorin
Tak, na tomhle jsem dělala celý týden. už dlouho jsem chtěla udělat nějakou grafiku jen s tématikou OUaT. Nechtěla jsem, aby mi to v mysli furt zabíralo místo, takuž jsem to prostě musela udělat.
Všechny použité fotky jsou jen proma nebo momenty ze seriálu Once Upon A Time.
Taky vím, že ty blendy nejsou nějak extra složité, ale jsem začátečník a taky už mi u posledního dosti docházely nápady.

(Abyste blendy alspoň trochu pochopili, musíte vědět, že seriál je o tom, že pohádkové bytosti (Sněhurka atd.) se dostali do naší doby - do Ameriky.)

Emma
 
 

Reklama
Reklama