Aktuálně o Blogu

Emh...4. března?

17. března 2013 v 14:58 | Ilorin

Nikdo včetně mě si nevšiml jednu drobnost - a to, že blog 4.3 oslavil dva roky!
Takže se blogu moc omlouvám a doufám, že si to nebere osobně!
Tak mu s opožděním blahopřeju vše nejlepší a hodně štěstí do dalšího roku.
A doufám, že příští narozeniny oslaví lépe :)

Šťastný Nový rok!

31. prosince 2012 v 23:00 | Ilorin
Tak, je poslední den v roce, ale nijak vyjímečný na blogu. Měla jsem sice pro Vás připravené krátké shrnutí předchozího roku, které jsem dělala i vloni, ale pak jsem objevila, že jsem ho předtím zveřejňovala až na narozky blogu, takže... si počkáte.
Každopádně Vám přeji krásný Nový rok a vůbec - ať je celý rok krásný! Vždyť to bude 2013! Ano, nemá to nějekou velkou souvislost, ale zní to dobře... Prostě - Užijte si příští rok!

Děsivý Halloween...

31. října 2012 v 7:30 | Ilorin

Ahoj, tak dnes je ten slavný americký svátek, co? Halloween! U nás je ten den známý spíš jako dušičky, i když v Americe jsou k němu připojené různé tradice a tak...Ale to asi víte. A možná taky vítě, že minulí rok a obecně na skoro všech blogách probíhá takzvaná Halloweenská párty! No, u nás to znamenalo to, že jsem celý den přidávala články se strašidelnou tématikou... Každopádně, to se dnes nekoná. Dnešek nebude nějak speciální, ale je pravda, že nějaké downy jsem pro Vás již dřív našla a chvilku leželi v rozepsaných. Tak je asi zveřejním.

Jinak, jak možná vidíte, nejsem nějak extra aktivní. No, je pravda, že články mám vždy přednastavené o tři dny, ale jinak to žádná sláva není. Teda určitě ne, co se týče Sims světa. Chtěla jsem to o podzimních prázdninách napravit a udělat Vám nějaké potvůrky ke stažení, ale zjistila jsem, že mi hra blbne - zobrazuje se mi totiž jen minimum uložených Simíků a žádné stáhnuté skiny! Ale zkusila jsem to nějak opravit, bohužel stále bez výsledku. Ale stejně jsem udělala nějaké fotky s mou čarodkou Abileen (kterou jsem si právě pojmenovala podle postavy z úžasného filmu the Help/Černobílý svět - všem doporučuju!), kterou vidíte na obrázku. Možná jí dám ještě ke stažení, pokud budete chtít...
Jinak ale to s tou nízkou aktivitou shodím samozřejmě na někoho jiného. Jde o to, že tenhle rok už do školy musím dojíždět, což v mém případě obnáší vstávat v půl šestý a v sedum být na nádraží. Jde ale spíš o to, kdy se dostanu domů...No, uděláme to takhle. Vezměte si čas, kdy končítě ve škole a k tomu dejte hodinu a půl. No, a máte můj příjezd domů. K tomu ještě domácí úkoly a kroužek...Prostě na blog nezbívá nějak extra času a na Sims skoro žádný.

Dost o mně. Dnešek je přece den, kdy se máte bát! Takže si napřed pustě tuhle parodii jménem Gagaween od skvělých a talentovaných sester známých jako Hillywood Show!

Změny (?) Na Blogu

1. října 2012 v 7:30 | Ilorin

Tak jsem tu zůstali jen my, co? Sheepy Casser odešla, sebou vzala i Stupido (bylo to napsané v jedné z jejích verzích rozloučení. Do té poslední to zřejmě jen zapomněla napsat) a Katrin...Víte, abch Vám to vysvětlila - Katrin chce do Prahy na velice těžký obor z uměleckého odvětví. Teprve nedávno si přečetla, co jí čeká u přímaček (já ten seznam taky viděla a mám jen jeden komentář - Jak to vůbec někdo může zvládnout?) a kvůli jejich náročnosti se rozhodla omezit zájmy, aby se mohla plně připravit. No, a jedním z těch zájmů byl i blog. Neberte to tak, že by úplně odešla, ale prostě...má velkou pauzu na neurčito (ale párkrát jsem jí přistihla, jak komentuje!)
Tak jsme zbyli jen my. Já, moji Simícy, moje příběhy a Vy - náštěvníci. Tak to začalo a tak to možná i někdy skončí. Ale teď to nebude.
Chtěla bych s Vámi probrat zněmy na blogu...No, změny vlastně ani ne. Spíš to, co teď od blogu můžete očekávat.

  • Tak zaprvé - tenhle blog je o víceméně o Sims. A ty já poslední dobou dost zanedbávám. Nevím, kdy k tomu došlo, ale teď si prostě užívám jen to psaní dílů, do focení se vůbec nehrnu. Každopádně toto téma nechci na blogu zcela zavrhnout - pokusím se přidávat komixy, ale když tu budou, bude to něco extra. Pořád ale můžu přidávat Simíky na stažení, nějaké fotky a tak. Prostě uvidíme.
  • Taky chci abyste to věděli narovinu - žádný nábor adminů se konat nebude. Nevím proč by měl. Samozřejmě, spousta lidí to tak dělá, že si na blog pozvou prostě jen nějakého člověka, který sedí někde na druhém konci republiky připojený na stejný sever. Vím, že to nění pravidlo, ale stává se, že ten člověk je pak zradí a celý blog skrz jedno kliknutí smaže. Takže to já dělat nebudu. Všechny lidi, kteří na tomto blogu dosud byli se mnou chodili a chodí do třídy a nikdy mě nezklamali. Nikdy.
  • Další kolonkou je Sims Medieval. Už jednou jsem v něm dělala minikomix a líbilo se mi to. To je asi ten velký rozdíl mezi normálníma Simíkama a Medievalem - do středověku nejsou downy, tudíž hra běží tak plynule, jak jsem to u normální snad ještě nezažila. Takže možná můžete očekávat další minikomixy :)
  • Psaní. To je jedna velká kapitola. Zpátky bude asi pokračovat až se k tomu konečně dokopu. Víte, mám takový problém. Už jsem to tady na blogu jednou psala asi před rokem a nic se nezměnilo - když nemám přesně určené datum splnění, většinou danou věc neudělám. Takže třeba, když jsem Vám tady tu povídku dávala vždy v neděli, nikdy jsem se neopozdila. Ale za tu pauzu, kterou jsem jí určila jsem napsala sotva dvě věty. Takže do mě! Pokud mi budete pořád připomínat, abych napsala další díl, možná se k tomu dokonce dokopu :) A teď k psaní obecně. K pár povídkám, které mám tak ajně rozdělané, že o nich ani nevíte, se možná přidá jedna blogová. Nebo vlastně dvě. Ani jednu jsem ještě nezačala oficiálně psát, ale mám to brzo v plánu. Jedna by byla ze školního prostředí o jakési dívce, která je ve škole nepřímo šikanována (teď určitě přemýšlíte, co znamená to nepřímo) a druhá - to je vlastně pohádka! Jak říkám, zatím nepíšu, ale promyšlené to mám opravdu jako pohádku. Žádné fantasy, prostě král, královna a princezna. A samozřejmě nějaký ten hrdina.
  • Grafika. Tady to je lehké. Grafika je pro mě už docela snadná, takže to jde rychle a přátelskou cestou. Možná už ne blendy a takové nepotřebné blbosti (promiňte blendy), jedině, že bych Vám zase chtěla představit nějakou neznámou hvězdu. Spš tady budou popisky, nápisky a tak. Prostě věci, které můžete využít i Vy.
Takže co od blogu čekat? Pokud jste již staří známí a znali jste náš blog ještě před Sheepy-dobou, kdy jsme měli 40 návštěvníků denně, vězte, že to tu bude vypadat skoro stejně jako předtím. Jen doufám, že proto, že odešla blogerka, která tu psala článek denně a obcházela všechny ty blogy, to tady nezapomenete úplně naštěvovat a aspoň se časem zastavíte. A jako vždy - každý komentář mě potěší.
Zatím se mějte.

Naše facebookové stránky

26. srpna 2012 v 12:30 | Sheepy Casser
Viděla jsem, že facebookové šílenství teď pohltilo mnoho blogů, tak proč se nepřidat? Už dlouho tu máme ikonku s naší facebookovou stránkou, ale zatím jen 2 návštěvníci se stali našemi fanoušky, to je vás tak málo? Na facebooku se dozvíte všechny aktuality atd. Pokud máte náš blog rádi, prosím vás o like, stačí kliknout na tlačítko facebook a přesmětujete se na stránky, kde se můžete hned jediným kliknutím stát našemi fanoušky.

Děkujeme

8. srpna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser

Děkuji vám moc! A to i za holky. Návštěvost, kterou jsme podle toplistu měly 5. srpna v 23:59 byla dokonalá, takovou jsme zatím měly jenom jednou, nebo dakrát. Měly jsme návštěvnost 81 lidí a 4 byli ještě online. Mít takovou každý den, tak budu skoro nejšťastnějším člověkem na Zemi. (Jasně, že třeba jenom tři měsíce, pak budu chtít víc ) Takže díky, miluji vás!

Loučíme se s naší filmovou rodinkou

11. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Pamatujete si ještě na tuhle rodinku? (Pro připomenutí: ZDE) Byla to filmová rodinka, která pracovala, jako jakýsi univerzál na vše. Jenže tahle rodinka dala S-S (Sims-Studio) výpověď, z toho důvodu, že chtěli žít normální život. Neměli žádné soukromí a přehnaný zájem paparazzi je zrovna nějak nebral, takže se rozhodli, že s námi končí, tady máte tři fotky pro připomenutí. Ale nezoufejte, máme už novou filmovou "rodinku"!A tohle je naše nová filmová rodinka! A ten nápis? Není tu jen tak náhodou, ten nápis je její heslo. Historie téhle rodiny je velice zajímavá. Ona to vlastně ani není tak úplně rodina, protože skoro nikdo tu není s nikým příbuzný, ale to až příště.

Dess se nekoná, ale...

1. května 2012 v 12:00 | Ilorin
Ti, kteří tento blog sledují už delší dobu se možná dneska těšili, že bude nový design, Zklamu Vás. To pravidlo, že každý mšsíc = nový dess jsem zavedla proto, že jsem myslela, že mě ten lay po měsíci omrzí. Tak tomu teď ale není. Takže zklamu ty, kterým se aktuální lay nelíbí a potěším ty, kteří ho chtějí mít ještě nějakou chvilku na očích.

Ale abych stoprocentně potěšila všechny, mám pro Vás překvápko. Před pár týdny jsem uveřejnila v článku moje plány a jedním bylo i udělat znova blogový časopis, který zde byl zatím jednou, minulé jaro. Jenže jak možná víte, já se se vším piplám, takže mám zatím asi jen 5 stránek (plus se už nesou nějaké fotky, které zaberou stránky tři). Každopádně Vám chci vynahradit dess, tak Vám sem dávám dvojstránkový rozhovor s Emily Stuart jakou můžete znát jako Alex z MCF.
Ale pozor! Odkaz mažu zítra! Chci si taky ověřit, kdo jsem zítra přijde no a kdo nepřijde, počká si prostě jen na celý číslo (jehož se s mojí rychlostí dočkáme v lednu příštího roku)


Fakta!

11. dubna 2012 v 14:45 | Sheepy Casser
Pokud neradi čtete, není tu nic důležitého, ale mohli by jste se alespoň podívat na anketu - ta je docela důležitá a pokud budete v anketě chtít nějak upřesnit to, za co jste hlasovali, napište to do komentářů, příklad: Chci tu něco jiného - víc článků o rybách, pavoucích, mouchách atd. Smějící seUsmívající se
Ale klidně si můžete i přečíst to, co jsem napsalaMrkající!

Moje kecy, plány atd.

31. března 2012 v 2:31 | Sheepy Casser
Víte, co vážně nechápu? Vždycky celý týden nikdo nemá co na blog udělat za článek, ale vždycky v jeden den je těch nápadů spousta, to znamená, že 5 dnů není žádný pořádný článek a potom jsou 4, vážně zákon schválnosti, jinak když už psalan Ilorin, jaké mé plány, tak proč ne já?
 
 

Reklama
Reklama