Září 2013

Midnidht Hollow

13. září 2013 v 20:56 | Ilorin |  News
Koncem měsíce vychází nový svět Midnight Hallow. Podle mě vypadá až moc jako Moonlight Falls, ale co... Tady je úvodní video:


Rains Of Castamere

8. září 2013 v 19:31 | Ilorin |  Videa

Když jsem tu už chvilku nebyla, možná jste mysleli, co chystam. Popravdě, nic nechystam. Ale dnes jsem konečně udělala dlouho plánované video se záběry z The Sims Medieval, která má snad už čtyři měsíce. Téma je ze známého seriálu Hra o Trůny (pokud to neznáte, aktuálně to běží i u nás na Dvojce). Je to úžasný seriál podle ještě úžasnějších knížek, fantasy eposu Píseň Ledu a Ohně (ano, jsou to truchu bichle, ale doporučuju!). Takže kdo zná, nechť se pustí do videa a ten kdo, nachť čte dál.
Příběh ve video (a píseň též) je v podstatě o vyhlazení rodu Reynů z Castameru. Rod Lannisterů (Zlatý lev na rudém poli, blonďáci) je nejbohatší, nejlepší, nejúžasnější... A rod Reynů (rudý lev na stříbrném poli) začne to samé rozhlašovat o sobě a začne si malou vzpouru. A tak začíná "Válka Lvů". Lannisterové zvítězí a vyhladí celý rod Reynů jako odstašující příklad pro další nepokojné rody. Později o tom byla sepsána píseň ("Deště Kastameru") a kdykoliv se zdálo, že se blíží další rebélie, poslali Lannisterové k dotyčnému rodu zpěváka s Dešti Kastameru. Ti, hned jak uslyšeli píseň, tak... No, v podstatě se posrali strachy a žádná rebélie se nekonala.

Tak, to je jen díleček z historie seriálu a knih. Opravdu, přečtěte si je! Je to boží!
A teď už k videu.