P.S. Miluju tě - 6. díl

31. července 2013 v 7:30 | Ilorin |  P.S. Miluju tě


Ano! Obnovuji komix! Konečně jsem totiž vyřešila problémy, které jsem s bývalou hrou měla (město bylo uložené v světě, který jsem už neměla. Naštěstí jsem ho ale zase objevila). Tak jsem trochu zrekounstruovala postavy a mohla jsem fotit!
Vím, že většina těch, kteřé teď naštěvují blog, tento komix nezná. Proto První díl ZDE (prosím, ignorujte gramatické chyby typu vydět). A protože se zde poslední díl objevil asi před dvěma lety, pro ty, kteří komix četli, připomínám 5. díl ZDE. Také prosím ignorujte fakt, že Bella má naprosto jiné oblečení atd. Člověk prostě nemůže napodobit vše (a ani se mu nechtělo, protože byl unavený).
A proč se k komixu vůbec vracím? No, hlavně proto, že jsem ho svého času měla ještě radči než My Crazy Family, měl být krátký a měla jsem vymšlený děj - ty útržky, které si teď pamatuji je jenom kopa hovadin... Takže jsem si ho trochu aktualizovala. No, a protože bych ho prostě ráda dokončila.
P.S V půlce psaní tohoto dílu jsem si uvědomila, že jsem změnila pohled vyprávění... No co!
P.P.S Musím taky udělat novou úvodku...Oněmněla jsem znovu si četla ta slova. Bylo to tak hezké, tak... od srdce. Dopis byl plný krásných věcí, obdivující... mě? Ne, to musela být chyba... Opravdu jsem začala pochybovat, že dopis náleží mně. Vždyť to bylo tak... tak... plné lásky. A já ještě před pár dny umírala na zlomené srdce.


Horlivě jsem dopisem otáčela na všechny strany, obracela pořád sem a tam, hledajíc nějaké jméno či adresu.
Nic.
Pouze bílý papír popsaný těmi nádhernými slovy. Ale žádný podpis, nic. Dokonce ani moje adresa. Prostě jen Isabella.


"Emily!" zakřičela jsem do domu. Pokud tohle celé není jen výplod mojí fantazie, potřebovala jsem svědka. Spolubydlící do minuty přiběhla.


"Co je?"
Bezeslova jsem jí podala dopis. Podívala se na mě poněkud podezřívavě, ale vzala si ho. "Co to má být?" neodpustila si otázku.
"Jen si to přečti."


A tak četla. Celou dobu po mně pokukovala s přivřenýma očima. Když už jsem poznala, že už skončila, zeptala jsem se: "Tak co?"


"To přišlo poštou?"
Kývla jsem.
"Jen tak?"
Kývla jsem znova.
"A víš od koho?" zeptala se pomalu.
Tentokrát jsem byla nucena zavrtět hlavou.


"Říkáš mi snad, že tam někde venku máš tajného ctitele?"
Pokrčila jsem rameny. "Zřejmě."
Emily se usmála. "Ale to je dobře, ne?"


Ušklíbla jsem se a vyhlédla na ulici. "Upřímně? Netuším."
"Víš, co je ale divný? Na tom papíře není ani moje adresa. Jen jméno. Jak to mohl pošťák doručit?"
Emily dopis pomalu složila a dala mi ho zpátky do ruky. "Nevím... Možná ho doručil osobně?"


To mělo něco do sebe. Ihned jsem začala očima pozorovat okolí, v mysli se mi mezitím vyvraceli jednotlivé varianty dopravy do takového zapadákova. Auto - nic jsem neslyšela, kolo - možná, ale jsme na kopci, pěšky - pravděpodobně, ale ráno pršelo...


Z mých úvah jako z kriminálky mě vyrušila Emily, když mi položila ruku na rameno.
"Já bych si s tím starosti nedělala. Možná je to prostě jen nějakej fanoušek toho tvýho umění či co. Slyšela jsem, že to se celebritám stává pořád."


Zasmála jsem se. "Odkdy jsem podle tebe prosimtě celebrita?" Emily se k mému smíchu přidala. Pak ale docela vážně dodala: "Co ty víš... Možná se někomu až tak líbil tvůj obraz, že se do tebe zamiloval."


"No jasně..." pousmála jsem se. "Co je k snídani? Nebo k obědu, to je asi fuk...?"
Snažila jsem se o co nejuvolněnější přístup, ale celý den mi ta ranní příhoda nedala pokoj. Někdo tam venku mi napsal milostný dopis končící slovy Miluju tě... A já, místo aby mi to lichotilo, jsem byla vystrašená. Z čeho? Sama nevím.
Do týdne jsem na tu příhodu s básničkou skoro ani nevzpomněla. Skoro...Vsadím se, že bych opravdu zapomněla, kdyby nepřišla ta další obálka. Opět bez adresy, opět jen s Isabella.

 


Komentáře

1 Saanma Saanma | Web | 31. července 2013 v 8:47 | Reagovat

Pěkné! Ani jsem komiks pořádně nezaregistrovala, ale líbí se mi. :)

2 Katee Katee | Web | 31. července 2013 v 9:53 | Reagovat

Moc hezký díl! Celý jsem ho teď dokončila a vzpomněla jsem si, že už jsem ho kdysi četla :) Každopádně Emily se mi  po tomto díle nějak nezdá, buď s tím má něco společného nebo závidí. Ale má hustej melír :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.