Červenec 2013

P.S. Miluju tě - 6. díl

31. července 2013 v 7:30 | Ilorin |  P.S. Miluju tě


Ano! Obnovuji komix! Konečně jsem totiž vyřešila problémy, které jsem s bývalou hrou měla (město bylo uložené v světě, který jsem už neměla. Naštěstí jsem ho ale zase objevila). Tak jsem trochu zrekounstruovala postavy a mohla jsem fotit!
Vím, že většina těch, kteřé teď naštěvují blog, tento komix nezná. Proto První díl ZDE (prosím, ignorujte gramatické chyby typu vydět). A protože se zde poslední díl objevil asi před dvěma lety, pro ty, kteří komix četli, připomínám 5. díl ZDE. Také prosím ignorujte fakt, že Bella má naprosto jiné oblečení atd. Člověk prostě nemůže napodobit vše (a ani se mu nechtělo, protože byl unavený).
A proč se k komixu vůbec vracím? No, hlavně proto, že jsem ho svého času měla ještě radči než My Crazy Family, měl být krátký a měla jsem vymšlený děj - ty útržky, které si teď pamatuji je jenom kopa hovadin... Takže jsem si ho trochu aktualizovala. No, a protože bych ho prostě ráda dokončila.
P.S V půlce psaní tohoto dílu jsem si uvědomila, že jsem změnila pohled vyprávění... No co!
P.P.S Musím taky udělat novou úvodku...

Jak si bezpečně instalovat domy

29. července 2013 v 7:30 | Ilorin |  Návody


Po čase zase nějaký ten návod. Tentokrát jsem na jeho velkou část vpodstatě přišla já sama (ano, JÁ jsem na to přišla :)), takže pokud byste chtěli kopírovat, jedině se zdrojem (viz. ikonka v menu)
Tak jde na to

Jak si bezpečně instalovat domy i s nábytkem do hry


Dodatek Do Budoucnosti

27. července 2013 v 13:53 | Ilorin |  News
EA pomalu dochází nápady, tak se teď pouze snaží zaplnit prázdnotu do vydání Sims 4 nějakými těma dodatky.


Znamení Zvěrokruhu

26. července 2013 v 7:30 | Ilorin |  Doplňky
Sada náhrdelníků se symboly zvěrokruhu

Celý set rozdělen na 4 části, všechny najdete u sebe posunutím obrazovky dolů nebo pohledu hloub do historie

Filmové rekvizity - Kolekce

24. července 2013 v 12:46 | Ilorin |  News
Byla zveřejněna první ukázka z nové kolekce Filmové Rekvizity. Měla by se skládat ze tří částí - Westernu, Gothic a Budoucnosti/Hrdinů, tak to alespoň vypadá. První video se týká Westernu.


Sovička

23. července 2013 v 17:39 | Ilorin |  Ilorin a její kecy

Pokud si někdo zde všímá i konkrétních dílů oblečení mých Simíků, ví, že velice často používám přívěsek, který jsem si přejmenovala na Sovičku. Je prostě skvělá, hodí se skoro ke všemu, a je prostě taková roztomilá. A používám ji...


...hodně :)

Nicméně jsem se Vám chtěla pochlubit, protože koncem školního roku jsem jednu takovou našla v obchodě! Stála necelou stovku a já si jí prostě musela hned koupit! Je stejná, jako ta ve hře - skvělá, hodí se mi k většině věcí a je strašně roztomilá :) A samozřejmě - jako hodinky! Což se hodí, když nnáramkové nikdy nenosím a mobil mám věčně vybitej a k tomu ještě doma na stolku.
Prostě celý článek je o tom, že jsem strašně šťastná, protože mám teď mojí Sovičku! To a vyzkoušení nového foťáku, kterým jsem přívěsek vyfotila :)


Speciálně pro Vás jsem znova vyhledala, kde jsem si Sovičku stáhla do hry :) Takže zde - Sovička Ke Stažení :)

Elizabeth - Siminka ke stažení

18. července 2013 v 19:20 | Ilorin |  Naše Downy
Mám pro Vás dalšího Simíka na přání. Jmenuje se Elizabeth. Proč to jméno? No, včera jsem po třech dnech dočetla Pýchu a Předsudek (jo, byla jsem do toho docela zažraná...), tak... proto. Siminka je jak v sims3pack tak i SIM.


Maminčiny boty

12. července 2013 v 13:38 | Ilorin |  Doplňky
Ahoj, hlásí se Vám lehce líná Ilorin! Týden bez eletroniky proběhl bez nějakého vážnějšího duševního zhroucení + plus jsem dala notebook do opravny, tak proto ještě to ticho tady na blogu poslední týden. Ale teď, když už mi Simíci jdou, měla bych být schopná pokračovat v komixech, dělat Simíky na přání a fotit prostě různé fotky! A to je dobře, že jo?
Teď ale k downloadu: myslím, že každý musí uznat, že je to geniální. Prostě maminčiny botičky! Existuje i verze pro kluky (samozřejmě s botami táty), kterou s trochou štěstí najdete na stránkách autorky tohoto downu.