Červen 2013

Týden bez elektroniky

26. června 2013 v 7:30 | Ilorin |  Ilorin a její kecy

O Co Jde?
Je to takový můj malý projekt/experiment, který mám v plánu sama udělat a je jen na Vás, pokud se chcete přidat. Jedná se (jak napovídá titulek) o týden bez elektroniky tj. počítače, televize, mobilu, rádia atd. Můžete si ale teké udělat výjímky, jako třeba kuchyňské náčiní a spotřebiče (což je taky elektronika). A pokud byste si nastavili ještě větší náročnost tj. Týden bez eletriky, doporučovala bych Vám výjímky jako třeba světlo a tak.

Jak to správně provést?
Tak samozřejmě, základní pravidlo je žádná elektronika. Důležité je, abyste si dokázali zajistit, že ani vaše rodina ve vaší přítomnosti nebude něco takového používat (to víte, pokušení!). Já napřklad plánuji tento experiment udělat v týdnu, když je moje sestra pryč na táboře. Jinak další pravidlo není, buďte na sebe tvrdí, jak chcete Vy :) Ale bylo by dobré si v týdnu psát poznámky, o tom, jak si vedete (něco jako deník trosečníka), ti se slabší vůlí můžou takovou věc psát i na počítači (ale jen to! Žádný internet! Prostě otevřít Word, napsat pár vět a konec!).

Chcete se taky připojit? Tak si vyberte nějaké pro vás výhodné datum a můžete začít! Budu ráda, když se potom o své zážitky podělíte v komentářích :)


Já osobně začínám hned první prázdninový týden (jak jsem řekla - ségra je pryč :)). A možná tušíte, čím si chci vynahradit ten čas, co trávím u počítače. Ano, četbou. A protože mám doma asi 5 kratších knížek, druhý díl Bídníků (kolem 800 stránek), Střet Králů (druhý díl ságy Píseň Ledu a Ohně (doporučuju!), kolem 900 stránek) a ještě Zlatý Kompas v angličtině, myslím, že se nudit nebudu :) Plus mám také obří puzzle o 1000 kousků, které se moje sestřička za ty dva roky, co ho máme, ještě nerozhodla složit, takže... Jo, napočítám s tím, že by mi počítač nějak vážně chyběl. V nejkrajnějším případě jsem si ještě opsala nějaké recepty na dezerty (které jsem v minulosti podělala), odhodlaná zkusit je znovu :)

P.S Přednastavuji článek na neděli, jelikož začnu už v sobotu. A na středu možná taky ještě něco vymyslim...

Slidery na klobouky

24. června 2013 v 16:05 | Ilorin |  Jiné

Asi je vám v Simím světě znám výraz slinder. Ne? Ta to je v podstatě takový mód, který vám může třeba zvětšit rozsah nějakých možností v Vytvořit Simíka nebo také nějaké nové přidat. Zrovna jeden takový, který přidává zcela nové možnosti, je ten na klobouky a všemožné pokrývky hlavy. Možná si pamatujete, jak jsem tu naříkala, že ho potřebuji sehnat, protože download z vývojářova blogu nefungoval. Nyní jsem ho ale objevila!
A co tedy tento slinder dělá?
Otočení doleva/doprava
Otočení nahoro/dolů
Otočení dopředu/dozadu
Rotace
Změna velikosti

Takže... docela užitečné, ne?
Je pravda, že si s tím budete prostě muset hrát, dokud nedosáhnete dokonalého výsledku. A ten může být třeba takový:


Package

Šatičky...

22. června 2013 v 11:31 | Ilorin |  Oblečení ♀
Jedny překrásné šatičky...


Tropický Ráj - Video k uvedení

17. června 2013 v 19:46 | Ilorin |  News
Protože už za necelé dva týdny bude k dostání další dodatek Tropický Ráj, bylo zveřejněno video k uvedení. Moje nadšení z dodatku s každým dnem stoupá, už se nemůžu dočkat, až budu moct hru oparvdu hrát, kdy já budu chtít a ne kdy počítač :/ Každopádně v dodatku si můžete všimnout pár nových účesů (culíčky :)), plavek a samozřejmě mořských pannen.
P.S Zbožňuju ten soundtrack!


Jazzový klub

16. června 2013 v 9:26 | Ilorin |  Domy a Pozemky
Na dnešek jsem zapomněla přednastavit článek (jó, byl to zaměstnaný týden...), tak tady alespoň down. Doufám, že se moje aktivita s prázdninami zlepší, hlavně až budu mít Tropický Ráj (páni, já se těším :D). Zrovna včera jsem zase hrála The Sims Medieval, ve kterém připravuju nové video, tentokrát z prostředí mého oblíbeného seriálu Game of Thrones, tak snad to vyjde...
No nic, down. Neměl by mít ani žádné neoficiální downy, ale vyžadu dost dodatků včetně samozřejmě Showtime a Po Setmění.Newsea - Ferris Wheel

12. června 2013 v 7:30 | Ilorin |  Vlasy
Další sada vlasů od Newsea inspirované herečkou Bella Thorne

This hair is cute as heck. Pooklet textures. Anubis EA control. All ages! [ DOWNLOAD PACKAGE ][ DOWNLOAD SIMS3PACK ]

Pěkná verze, ale podle mě prostě stejná jako originál, takže... jaksi zbytečná.


Oblečení jako doplněk

5. června 2013 v 7:30 | Ilorin |  Doplňky
V poslední době (a v době před ní) se začali dělat i kusy oblečení do ktaegorie doplňky.
Můžete tak tedy zkombinovat nějaké to tričko, které třeba odhaluje až moc kůže, s tílkem atd.
Tady je jeden příklad takovýchto topů, které najdete zřejmě v rukavicích.


Siminka ke Stažení - Andy

2. června 2013 v 7:30 | Ilorin |  Naše Downy
Mám pro vás nového Simíka ke stažení. O víkendu mi zase chvíli fungovala hra, tak jsem během přípravy focení pro blogový časopis (ano nezapomněla jsem, ale ujišťuju Vás, že se tady ještě dlouho neukáže) vytvořila i tuto Siminku. Je v sims3pack i v .sim. Oblečení jen pro jednu kategorii.
Upozerňuju, že přestože je její oficiální jméno Andy, ve hře ji pravděpodobně najdete jako Sa Sasa (nebo tak něco...) No co, jednoduchým mačkáním tlačítek šetřím čas :)