Duben 2013

Simíci ke Stažení - Mandy a Ted(dy)

28. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  Naše Downy

Před týdnem mi zase hra na chvilku naskočila a já, protože jsem už dlouho připravovala, co udělám, až se to stane, jsem ihned rozběhla můj plán. Po pár hodinách jsem našla down, který mi hru ničil už v prvním případě, nafotila minimum fotek pro blogový časopis, který se tu ukáže až za hodně dlouho, lehce zrekonstruvala jeden velmi starý komix, ke kterému se mi podařilo obnovit data (budete tipovat? :D) a udělala várku Simíků ke stažení, které jsem následně použila k vytvoření těch fotek. Je jich 5, budou se tu objevovat po skupinkách.
Dnes první - Pár Mandy a Teddy, kterého jsem tam strašně roztomile nazvala dívčím jménem.

Jsou dělané ve fázi hry, když jsem testovala downy, tudíž jich tam bylo minimum. Proto třeba nemají ani žádné náramky atd. Oblekáni jsou jen do jedné kategorie, kterou vidíte na obrázku.


Druhá várka za týden :)

Fotky na téma - Ulice

24. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  Fotky na téma..

Starší fotky ze hry, když jsem měla hotové Simíky na přání. Berte to tak, že jediné tématické na fotkách je prostředí, protože já poslední dobou fotím fotky jen formou "přehrát náhodnou pózu" a čekám, co se stane... A pokud je póza dobrá, fotím :)


Srdce nelže, ale zrcadlo ano

21. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  Ilorin a její kecy


Krása.
Jednoduché slovo, co dokáže stejně dobře potěšít jako ublížit. Každá dívka ho chce od přítele slyšet a každá se tak chce cítit.
A přesto jde jen o módu.


Mrzáci, bastardi a zlámané věci

17. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  Ilorin a její kecy

Tak...
Možná si pamatujete na moje staré fotky osmáků, když se narodily? No, tak o té doby nám jaksi nefunguje foťák, a tak jsem nemohla fotit dál. A oskáci se nám už rozdali. Z původních 16 ze dvou vrhů narozených asi den po sobě jeden umřel (zkusil si bungee jumping z vršku klece, když se nějakým zázrakem otevřela dvířka) a 13 je jich už rozdaných do zverimexů a přátelům. No a 2 nám ještě zůstali, přičemž když jsem ukecala mámu, aby jsme si ty dvě potvůrky nechali, vylezlo z ní asi po dni, že tím nechali myslela nechali asi tak dva měsíce, než se jich taky zbavíme. Ještě jsem na ní trochu naštvaná...
Každopádně se dneska naskytla přležitost a já se pokoušela vyfotit s mým novým oblíbencem. Byl z vrhu asi nejmenší, má úžasnou věčně rozčepýřenou srst a malinká očička. A jako jediný mi neutíká a nevyskakuje z ruky (což ale asi nebude díky mé osobnosti, ale pravděpodobně je na to prostě jen slabý). Jméno ještě nemá, přemýšlím nad Prcek Junior (protože jsem si jistá, že alespoň jednoho osmáka jsem tak už pojmenovala) nebo Prďola Junior, což už je u mě něco jako tradice jmen. Ale pokud chcete, můžete mi navrhnout nějaké jméno v komentářích.
A proč se mi zalíbil zrovna tenhle? No protože byl nejmenší, a tak lehce odstrčený. A jak jedna moje nově oblíbená postava řekla, mám slabost pro Mrzáky, Bastardy a zlámané věci (což s osmákem úplně nesouvisí, ale mně se ta hláška prostě líbí)
Tak jo, tady jsou fotky. Zkuste mě ignorovat a více si všímat toho drobečka. A byli focené přes kameru na notebooku, takže žádné stěžování na špatnou kvalitu! :)


PNG Darren Criss

14. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  PNG
Úžasný herec/zpěvák Darren Criss, nejvíc znám díky Glee.
P.S Právě startuje překlad třetího dílu "jeho" Potterovského muzikálu (už jsem vám tu dříve (tím myslím hodně dříve, asi rok) o nich povídala). První přeložený díl ZDE.
P.P.S Ten brush je tam nějaký divný, ale je to hudebník, tak přece bude mít hudební brush :)

Tropický Ráj

10. dubna 2013 v 21:00 | Ilorin |  News
Je to tady! Oficiální video k dodatku Tropický Ráj. Popravdě, už ani trochu nelituju, že si ho budu muset koupit (viz. předchozí článek)
P.S Pokud jste četli článek, kde jsem překládala chat s vývojáří, psala jsem tam, že i naznačili "mořské potvůrky" ve hře. Myslela jsem tím mořské panny a jak se ukázalo, rozumněla jsem jim dobře :)


Hlavní a jediné téma článku: Hra mě bez prominutí se*e!

10. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  Ilorin a její kecy


Už to tak prostě je. Já a elektronické spotřebiče si spolu nerozumíme. Foťák - rozbitý, mobil - věčně nefungující, mp4 - v rozkladu, sluchátka - vynechávající a teď to moje prokletí dostihlo i můj milovaný počítač.
Objasním vám situaci.

Moji Simíci jsou pomalý, večně se sekají, když už se mi něco povede, tak hra padne a takhle bych mohla mluvit donekonečna. Hlavní problém je ale jinde, protože všechny tyhle chyby jsem měla možnost vidět ve hře asi už před třemi týdny. Od té doby jsem toho hodně vymazala, zlepšila... Ale ono se to prostě rozhodlo, že mě to potrápí.
Už přes tři týdny mi totiž počítač nebere ani CD. Skoro vždy, když to zkusim, se to prostě pokusí načíst a pak si řekne, že žádný CD v mechanice neni a mému úsudku zřejmě nedůvěřuje (věřte mi, nad mým počítačem jsem poslední dobou prohodila více sprostých slovíček než za celý rok). A když už někdy po hodinovém čistění CD se počítač rozhoupá a hru zapne, skoro ihned spadne.

Pokusila jsem se tedy postupovat chytře. Zkusila jsem na počítači pár jiných CD, jestli teda náhodou není problém s mechanikou. Ale Sims Medieval se načítá bez problémů stejně jako ostatní. Takže jsem opravdu většinu času leštila CD a pak čekala, co na to počítač řekne. Většinou ho i dokonce vzal. Takže tenhle víkend jsem udělala velkou vymazávací akci downů, abych zlepšila hru, když už jsem CD důvěřovala. A co myslíte, že se stalo? No ovšem, ani to tady nemusím psát. Takže zřejmě je CD natolik poničené, že ho prostě počítač nevidí. Ale věřte mi, moc poničené není, alespoň ne víc než moje ostatní CD - to jest pár škrábanců.

Takže moje poslední a asi finální řešení - koupit si nové CD. Poslední dodatek, jaký mám je totiž Roční Období, takže už mám možnost koupit si něco nového. Ale tady přichází moje bankéřská stránka: já nechci zbytečně utrácet peníze za něco, co pořádně nechci, jen abych se mohla vrátit k mé sekající hře. Protože víte, mě Studenský život nějak nezaujal. A ani Tropický Ráj, abych se přiznala. Ale budu si muset vybrat to menší zlo a koupit si právě Tropický ráj, který vychází někdy v červnu.

Do té doby se budu vždy snažit počítač přemluvit ohledně mého CD, ale moc šancí tomu nedávám. Nebojte se, pár fotek ze Simíků, které jsem zatím stihla udělat pro časopis ještě mám, takže to by neměl být problém. Ale s komixy tedy počkejte do červa. V tu dobu bych je už měla mít i napsané dopředu, takže focení bude rychlé.

Každopádně všem děkuji za přečtení tohoto článku, mého podivného způsobu zbavení se vzteku. Doufám, že takovou malou pauzu v komixech pochopíte...

Eddie a Thomas - Dva Simíci ke Stažení

7. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  Naše Downy

Jak jsem slíbila, dnes je tu dávka Simíků na přání - Thomas a Eddie. A měli byste o nich něco vědět:
Jsou do komixu, takže jsou oblečení jen v kategoriích, které jsem potřebovala
Nejsou dokonalý, přičemž ještě berte, že ten druhý si zahraje v komixu spíše zápornou roli

A ještě od vás něco potřebuju... Eddie byl totiž v mé hlavě stvořený s kouboukem/kšiltovkou. Bohužel mi to ale ve hře z více důvodů nejde. Moc by mi ale pomohl někdo, kdo má už ve hře tento mód. Oficiální odkaz na stáhnutí totiž nefunguje a já ho k dokončení mé vize potřebuji. Opravdu budu moc šťastná, pokud se někdo ozve (a pošle mi soubory, ze kterých se mód skládá). Pokud bude chtít, můžu mu udělat třeba diplom nebo i dess na přání :)
A teď už k Simíkům:

EddieThomasComics

3. dubna 2013 v 7:30 | Ilorin |  Ilorin a její kecy
Dnes bych vám ráda představila jednoho úžasného malíře. Vystupuje na deviantartu pod jménem deakazu a dělá prostě dokonalé obrázky. Dříve ale hlavně dělal krátké komixy o Twilight. Odkazy na všechny jeho komixy ZDE. Netuším, jestli je fanda Stmívání, každopádně komixy jsou moc vtipné a přesto knížky nebo filmy nijak neuráží.
Jeden příklad Vám dám sem, na odkazu výše se můžete podívat na zbytek.

V neděli čekejte, trochu delší článek, možná Simíky na přání, které mám už udělané z dřívějška, protože Sims mi (překvapivě) zase blbnou a o víkendu to asi pořádně přeinstaluju.