Dessy roku 2012

24. prosince 2012 v 15:00 | Ilorin |  Desigy blogu

Zase je tu po roce souhrn kabátků blogu. Jak si můžete všimnout, ze začátku jsem se snažila dělat každý měsíc nový dess, ale potom už to prostě nějak nevyšlo.


Explosion of Colors
LedenAle jo, byl hezký. Byl to myslím můj první dess dělaný v PS, dříve jsem tam dělala jen popisky. A povedl se, i když to nastavování bylo zlo.

Love Is All Around Us
Únor


Ano, byl velice růžový. Ale notak - byl Valentýn!
Ale líbil se mi, ta růžový byla docela příjemná na oči. Jen bych vysvětlila to tmavé srdíčko uprostřed - je to fotečka z Once Upon A Time. Dala jsem jí tam, protože mi to celé přišlo nějaké moc světlé a až teď jsem zjistila, že to bije jako pěst na oko.

Hope
Březen


Musím říct, že se mi docela líbil. V té době jsem ujížděla na fantasy obrazcích, a tak jsem přece musela udělat fantasy dess. Jenže jsem to pojala trochu jako experiment a zvětšila jeho šířku o...dost. Takže potom na stránce nebyli skoro vůbec vidět okraje. Ale ty obrázky byli dobré, ne?

Lady Violet's Nightmare aneb Noční můra Paní Fialové
Duben


Přestože jsem tehdy všem slíbila, že udělám dess se Simíky, vytvořila jsem tuto Noční Můru. Musím říct, že se mi líbila, vyzkoušela jsem si na ní jakýsi nový styl dělání dessů, který jsem dosud nezopakovala. Zase se musím pochválit za fotky, všechny se mi moc líbily. Dokonce můžete zahlédnout i Paní Fialovou, která tam původně vůbec neměla být, ale objevilo se prázdné místo a... tak.

When Seasons Fighting aneb Jaro vs. Léto
Červen - Září


Podle Vás zřejmě nejhezčí dess na blogu a musím říct, že ani mě po 4 měsících neomrzel. Ale byl z půlky jarní a na začátku října to už vážně chtělo změnu. Také drží další nej - zřejmě nejvíc použitých fotek. Je jich tam opravdu hodně a překvapilo mě, že se ani jeden z Vás neozval, že je to přeplácaný (za což Vám mimochodem děkuju).

Brand New Day
Říjen - Listopad


Velice, velice jednuduchý dess, přesto něčím pro mě překrásný.

Winte FUN
Prosinec - ...


Zase něco nového, tentokrát koláž. No, myslím, že se docela povedl, i když to mohlo být i lepší.
Každopádně Simíky se mi podařilo vyfotit docela hezky.


A jaký se Vám líbil nejvíc? Prosím, hlasujte v anketě
 


Komentáře

1 Blumett* Blumett* | Web | 24. prosince 2012 v 15:36 | Reagovat

Ten první je pro mě TOP! ;-)

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 25. prosince 2012 v 17:09 | Reagovat

Všechny jsou moc hezký, ale nejvíc se mi líbí ten 1. :)

3 Darkness Darkness | Web | 27. prosince 2012 v 0:01 | Reagovat

Všechny byly moc krásné, ale nejvíc se mi asi líbí 1 :-). I když je jednoduchý (třeba tenhle je moc krásný a propracovaný) je v něm skvělé kouzlo :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.