Prosinec 2012

Město Ztracených

22. prosince 2012 v 13:19 | Ilorin |  Krátké povídky/ Jednorázovky


Do pusta na stránce přináším krátký nedokončený příběh a nejmenované dívce.
Nápad o tomto příběhu byl jednoduchý - šlo by v podstatě o štafetu. Já tady napsala kousek, někdo další může pokračovat. Pokud by se někomu takový nápad líbil a pokud by přišel na nějaké pokračování, ať klidně napíše jen odstaveček do komentářů nebo zadá adresu, kde najde příběhu víc. Pokud by se to uchytilo, mohly by dokonce vycházet články s vaším pokračováním. Tohle celé je kvůlu tomu, že sama nemám děj moc promyšlený, jen kostu, tak mě zajímá co my s ním provedete :D

Mimochodem, konec světa se nekonal, co? Škoda, chtělo to už změnu...

Sims Cast 32

20. prosince 2012 v 7:30 | Ilorin |  Sims Cast
Tak tady je nový Sims Cast. Týká se vlastně jen komunitního setkání, které proběhlo v Praze.


Pózy pro oficiální obrázky

13. prosince 2012 v 7:30 | Ilorin |  Pózy
Asi každý viděl nějaký ten oficiální obrázek, jak jim říkám. Takové ty PNG, které vychází, když se chystá dodatek. Většina z Vás určitě i nějaký měla na dessu. No, a teď tady máte pózy právě z takových obrázků. Sama některé nepoznávám, ale třeba tady fialová slečna je snad povědomá každému:

Vlásky 25

10. prosince 2012 v 21:10 | Ilorin |  Vlasy

Další vlásky do sbírky.
Jinak, proč nepíšu - jsem asi tak nějak nemocná. Včera mě neuvěřitelně bolelo v krku, dneska je to díky tucku prášků lepší. Teplota žádná, tak asi angína. Každopádně jdu zítra k doktorce a možná teda zůstanu celý týden doma (a vyhnu se dvou čtvrtletkám a testu! Jupí!). Víme, že teoreticky bych měla mít na blog víc času, když jsem celý den doma, ale popravdě jsem celý den prostě proležela u televize. A o víkendu jsem objevila mou novou vášeň - Bídíci! Shlédla jsem celý koncert k 25. výročí na YouTube - anglicky, ale s anglickýma titulkama, takže docela rozumím. A je to úžasný! Koncert má jedinou vadu a sice, že Maria, v podstatě hlavní mladou mužskou postavu, která se tam zamiluje do Cossetky, hraje Nick Jonas. No, zpívá docela dobře, sice ne tak dobře jako ostatní, ale snaží se. Ale má prostě takovou tu reputaci teen hvězdy a ta se těžko maže...No, kdyby chtěl někdo taky shlédnou nebo snad už vidět znova, můžete začít ZDE (hned první jedna z mých nejoblíbenějších písniček).
Tak, dost keců.


Velice ostrý dopis s mnoha vykřičníky a podtrženými slovy

6. prosince 2012 v 17:35 | Ilorin |  Ilorin a její kecy

Vážené České Dráhy,
děte se vycpat! To je vážně tak těžký, sehnat náhradní dopravu, když má vlak hodinové zpoždění? No dobře, nemuseli jste posílat náhradní dopravu, ale co takhle alespoň normální vlak? Znáte to? To je lokomotiva a aspoň 3 vagóny. Ne malá lokálka! Jak se tam asi mají vejít lidi! Ale opravdu, pokud jeden vlak má hodinové zpoždění, proč kruci má tak ukrutný zpoždění i ten druhý? Víte, spoustu lidí, když má jejich spoj, který je extrémě krátký, spolehají právě na následující vlak. Ale co asi mají dělat, když ten spoj má taky hodinové zpoždění! Ano, jít ke konkurenci. Autobusy aspoň jezdí včas!!! A zkusili jste si někdy stát dvě hodiny ráno, když sněží? A ano, není to úplně příjemné. Myslím, že bych vás mohla dokonce zažalovat za ty omrzliny na nohou, kdybych na tom nástupišti stála o trochu déle.
Takže prosím, když víte o hodinovém zpoždění vlaku v zimním období, tak s tím doprdele něco udělejte! Už si nechci znova do žákovský do kolonky Důvod psát České Dráhy jsou hovada!
S pozdravem zkaženého dne
Ilorin

Abyste pochopily, co se stalo: Normálně jsme čekali ráno na vlak, když se rozšířilo mezi lidmi, že má 30 minut zpoždění. Chtěli jsme tam na něj normálně počkat, ale zpoždění se nakonec protáhlo na hodinu. Tak jsme šli s kámoškama do blízké cukrárny. Já z toho byla teda docela nervózní, protože to bylo vlastně moje první velký zpoždění, tak jsem se každých pár minut ptala, jaké jsou nejnovější informace. Kamarádky totiž měli spolužáky na stejné trati jako naše městečko, tak věděli, kde vlak je. Pak polovina kamarádek odešla na nástupiště a (já si za tím stojím!) bez toho, aby nám něco řeklo. Já, sestra a jedna starší kamarádka jsme ještě počkali než Lucka dopije čaj. Ta ho dopila rychle, tak jsme vyrazili. Co nevidíme! Vlak už odjíždí! Cítili jsme se trochu blbě, z toho, že jsme si nechali uject zmeškaný vlak, ale když nám pár lidí na nástupišti řeklo, že se nevešli, protože byl plný, samy sebe jsme předsvědčili, že my bychom se určitě taky nevešli. Bohužel ty lidi kecali, jak jsme se dozvěděli později. Každopádně jsme čekali na další vlak, který měl přijet za dvacet minut, tedy v 8:21. Ten měl ale taky hodinové zpoždění. Když se to nástupiště dozvědělo (netuším jak) polovina lidí to vzdala a šla domů. Sestra chtěla taky domů, ale ukecala jsem to, že pokud nepřijede do celý, půjdeme taky. Právě, ale když jsme zjistily zpoždění, slib se jaksi rozpadl a my šli na autobus. V té době jsem už asi půlhodinu vtipkovala o tom, jaký jsou ČD hovada a jak jim napíšu velice ostrý dopis plný vykřičníků a podtržených slov. To jsem splina aspoň tady.
Naštěstí ČSAD nezklamaly a my jeli za dvacet minut do školy (konečně!). Abych to ukončila, do školy jsem přišla přesně na přestávku mezi druhou a třetí hodinou celá zmrzlá. Víte, ono je velice těžké cvičit na těláku, když pořád necítíte půlku orstů u nohou a když jdete na boso, připadá Vám, že máte vlastně boty.

Věřte mi, tohle jsem psala už docela v dobré náladě, když mě ČD docela dobře odvezly ze školy domů. Takže aspoň úplně všechno nepodělaly. A věřte, že cestou do školy se ségrou jsem nešetřila sprostých slovíček.

Tašky

5. prosince 2012 v 7:30 | Ilorin |  Dekorace
Tady máte nějaké moc pěkné tašky. Hlavně ty kableky udělají z vaší Siminky hvězdu školy!


Fungují jako na způsoby knihoven - můžete si do nich dát knížky, ale i vše ostatní, co Simík potřebuje


13. Lay - Winter FUN

2. prosince 2012 v 21:28 | Ilorin |  Desigy blogu

Tak je nastavený nový, zimní dess. No, je zase trochu větší, ale to snad nevadí. Je to ale vlastně jen zimní krajina s mými Simíky. Bohužel jsem byla blbá, že jsem si našla jeden dokonalý obráze, co jsem chtěla na pozadí, ale fotky Simíků jsem fotila až druhý den, tak jsem si tu fotku v mysli nějak předělala a nafotila jsem Simííky tak, že to tam prostě nešlo dál. Takže jsem další hodinu musela hledat lepší fotku. Našla! Akorát jsem musela nechat graficky zamrznout řeku, aby mi měla Siminka kde bruslit :D No, doufám ale, že se líbí :)

Délka výroby: Když sečtu čas v pátek, focení v sobotu a dokončování v neděli...No, bude to nějaký dvě hoďky + nabíhaní hry. Takže tři hoďky :)
Délka nastavování: Díky manší pauze, protože jsem musela udělat večeři a pověsit prádlo, se to roztáhlo asi na hodinu a půl. Jinak bych to měla nastavený asi do deseti minut
Simíci: Neznámý Simík a Siminka, se kterou jsem objevovala Roční období. No a ještě samozřejmě psík, kterého jsem tuším pojmenovala Nina
Téma: Zimní radovánky :D
Spokojenost: Dess se mi moc líbí, možná to ale šlo nafotit lépe, aby tam byla nějaká prespektiva (jak vidíte, ta tam zcela chybí)...Ale co - 100%

A kolik dáváte Vy?
P.S Toho chlápka s prknem na louce si nevšímejte. Je to blb a někdo by mu měl vysvětlit, že na prkně se jezdí z kopce
Oh, a ještě něco - konečně jsem zase vytvořila nějakou tu ikoncku blogu k aktuálnímu dessu. Najdete ji nakonci stránky.


Šaty pro něžné pohlaví

2. prosince 2012 v 14:30 | Ilorin |  Oblečení ♀
Našla jsem krásné šaty, opravdu jak pro princeznu. Hlavně v té jemně růžové... :)
P.S Pracuji na zimním dessu. Měl by se tu objevit dneska nebo zítra :)