Říjen 2012

Přízrak Bílé Dámy

31. října 2012 v 21:00 | Ilorin |  Krátké povídky/ Jednorázovky

Tak, přece jsem něco speciálního na ten Halloween spatlala, i když to původně na dnešek nebylo, ale nakonec jsem to dokončila v pondělí a proč to sem nedát, co? Jen to prostě takový příběh, který mě napadl jednoho mrazivého rána ve vlaku :) Není to nějak strašidelné, prostě jen takový příběh :) Každopádně je to dost dlouhý, protože Katrin si stěžovala, jak bylo Zpátky do Sedla krátký :D
Tak doufám, že se bude líbit :)
P.S Nijak důkladně jsem si to po sobě nečetla, protože jsem Vám to sem chtěla hodit na devátou hodinu, tak prosím omluvte chyby

Assassinský převlek

31. října 2012 v 19:00 | Ilorin |  Oblečení pro ♂
Za co půjdete na Halloween? A pokud vy nikam nepůjdete, za co půjdou vaši Simíci? No tak třeba za Assassina! V setu máte vše potřebné.
Kdyby někdo neznal, tenhle převlek je ze hry Assassin's Creed, což je vlastně o jednom chlápkovi, který jen vraždí, vraždí a vraždí. Ale pokud jste hodná duše, udělá si přestávku ve vraždění a pomůže utiskovaným občanům! Já tu hru mimochodem nehrála, ale pár věcí o ní vím.Netopýří lampičky

31. října 2012 v 17:00 | Ilorin |  Dekorace
Tak, když jsou dneska ty Dušičky nebo teda Halloween, přidávám takové netopýří lampičky :)

Bat Lamps 01


Kostěné topíky

31. října 2012 v 15:00 | Ilorin |  Oblečení ♀
Pár krásných topíků. Ale pozor! Pokud je nosíte, je možnost, že Vám zkostnatí ruce!Roztomilé sladkosti

31. října 2012 v 13:00 | Ilorin |  Dekorace
Pár Halloweenských sladkostí. Hm, hned bych si dala!Čarodějný kostýmek

31. října 2012 v 11:00 | Ilorin |  Oblečení ♀
Jeden set, který se skládá z outfitu, punčocháčů, bot a vlasů s klouboukem.
Halloweenské dekorace

31. října 2012 v 9:00 | Ilorin |  Dekorace
Tak, našla jsem tyhle roztomilé dekorace na svátek všech...zombíků? Vážně, kde ta tradice v Americe začala!Děsivý Halloween...

31. října 2012 v 7:30 | Ilorin |  Aktuálně o Blogu

Ahoj, tak dnes je ten slavný americký svátek, co? Halloween! U nás je ten den známý spíš jako dušičky, i když v Americe jsou k němu připojené různé tradice a tak...Ale to asi víte. A možná taky vítě, že minulí rok a obecně na skoro všech blogách probíhá takzvaná Halloweenská párty! No, u nás to znamenalo to, že jsem celý den přidávala články se strašidelnou tématikou... Každopádně, to se dnes nekoná. Dnešek nebude nějak speciální, ale je pravda, že nějaké downy jsem pro Vás již dřív našla a chvilku leželi v rozepsaných. Tak je asi zveřejním.

Jinak, jak možná vidíte, nejsem nějak extra aktivní. No, je pravda, že články mám vždy přednastavené o tři dny, ale jinak to žádná sláva není. Teda určitě ne, co se týče Sims světa. Chtěla jsem to o podzimních prázdninách napravit a udělat Vám nějaké potvůrky ke stažení, ale zjistila jsem, že mi hra blbne - zobrazuje se mi totiž jen minimum uložených Simíků a žádné stáhnuté skiny! Ale zkusila jsem to nějak opravit, bohužel stále bez výsledku. Ale stejně jsem udělala nějaké fotky s mou čarodkou Abileen (kterou jsem si právě pojmenovala podle postavy z úžasného filmu the Help/Černobílý svět - všem doporučuju!), kterou vidíte na obrázku. Možná jí dám ještě ke stažení, pokud budete chtít...
Jinak ale to s tou nízkou aktivitou shodím samozřejmě na někoho jiného. Jde o to, že tenhle rok už do školy musím dojíždět, což v mém případě obnáší vstávat v půl šestý a v sedum být na nádraží. Jde ale spíš o to, kdy se dostanu domů...No, uděláme to takhle. Vezměte si čas, kdy končítě ve škole a k tomu dejte hodinu a půl. No, a máte můj příjezd domů. K tomu ještě domácí úkoly a kroužek...Prostě na blog nezbívá nějak extra času a na Sims skoro žádný.

Dost o mně. Dnešek je přece den, kdy se máte bát! Takže si napřed pustě tuhle parodii jménem Gagaween od skvělých a talentovaných sester známých jako Hillywood Show!


Mód na těhotenství

29. října 2012 v 7:30 | Ilorin |  Jiné


Tuhle věc jsem hledala tak dlouho! Teď jsem jí (snad) konečně našla! Předem upozorňuju, že jsem to ještě nezkoušela, ale hned se na to chystám.
O co jde? No, jak už v nadpise stojí, mód na těhotenství. Funguje to tak, že prostě u Siminek vyberete možnost při základním výběru funkcí - Otěhotnět. Pak nastavíte procento těhotenství. A to funguje takhle:
+ 33% = ženská obléká jen těhotenský oblečení a roste jí břicho. Jak, najdete na stránce s downem.
100 % = začíná porod
Léhké, ne? :)

A co že to přecně dělá...Doufám, že jsem si to přečetla dost pozorně, protože vám sem nechci psát kecy...
No, základný down u každé ne-těhotné Siminky ukáže právě tu možnost Otěhotnět a také tabulku s informacemi o těhotenství (jako třeba jméno otce nebo pohlaví dítěte + nově můžete pohlaví i změnit). Také jde s tímto módem nastavit možnost více dětí. Přesněji, jestli chcete 1, 2 nebo 3. Ale zase je to v procentech, takže to nemusí být přesný. A samozřejmě musíte mít v rodině dost místa. Také můžete těhostenství kdykoliv přerušit nebo úplně zrušit (asi třeba pokud chcete znova pracovat, což myslím, tenhle mód neřeší).

Ale pozor!
  • Přestože díky tomuhle módu může otěhotnět klidně i chlap, babička nebo teen (to jsem ještě nezmínila, co?...), nebudou moct rodit doma. Musí do nemocnice. Můžete si ale s tímto souborem stáhnout další a ten to dovoluje.
  • Ruší to celkově možnost Rodit v nemocnici
  • Nemůžete nechat otěhotnět jen nějaké náštěvníky, můžete jen domácnost (to jen pro ty blázny, kteří by chtěli dán naštvané sousedce na krk uřvaný mimčo)
  • Funguje i u mazlíčků (taky vás štvalo, jak jim to v tý boudě tak dlouho trvá? :D), ale nefunguje u nich funkce Určit pohlaví a kolik chtějí dětí. Podle autora je to u mazlíčků komplikovanější než u lidí.
  • Tak, to bude asi vše :)
Na stránce najdete ještě v angličtině vše, co jsem Vám řekla (emh...nebo napsala?), takže si to ještě můžete přečíst. Stahujte soubor PregnancyController. Pokud chcete i porod babiček a teenů, stahujte i EnableTeenElderBirth. Ostatní soubory, jsou podle mě zbytečné. Pokud by nikdo nechtěl říct, co dělají, asi bych to nezmiňovala.

Tak stahujte, pokud chcete ovládat těhotenství :) A dejte mi vědět, jak to šlo!