Září 2012

Sims Cast 28

30. září 2012 v 20:05 | Ilorin |  Sims Cast
Vidíte, před chvilkou byl sem dán Sims Cast 27 a teď vyšel 28!
Mimochodem jen tak - v pátek jsme jeli stanovat s trampíkama. On totiž člověk, kterého nazývám otcem je tramp a mám vlastně taky byla. Ta akce teda trvala celý víkend, ale mi jeli v sobotu pryč, protože ségra měla prodlouženou. Ale stala se skvělý věc - ona si tam v podstatě roztavila boty! Šli jsme totiž ráno k autu takových dvacet minut mokrou trávou, abysme přinesli snídani (vločky). Ona pak celý zbytek dopoledne trávila u ohniště pěkně s botami u ohně. Až pak zjistila, že podrážka bot trochu změnila tvar :D
Jinak, dess na další měsíc nečekejte. Sice mám jeden skoro udělaný, ale na tyhle stránky a tenhle se mi stejně docela líbí :)


Sims Cast 27

30. září 2012 v 18:56 | Ilorin |  Sims Cast
Tenhle díl vyšel 14.9, tudíž taková minisoutěž na konci už určitě není platná.


Žehlící pózy

28. září 2012 v 12:00 | Ilorin |  Pózy
K našim českým blogerům, kteří vytváří nádherné pózy - Shianea a Mrs. Faraday - se přidal další! Je jím Sonia z blogu (nebo spíš blogspotu) se-sheetsims3.blogspot.cz. Udělala zatím jen dva sety póz, ale jsou nádherné! První, tanec u tyče a druhý, pózy o žehlení. Ty vám sem teď dávám. Potřebujeje k nim pose player (jak jinak) a sadu žehlení, kterou jsem Vám sem dala před pár dny, a pokud chcete i nějaké zmuchlané oblečení, tak si to stáhněte tady.Set na žehlení

26. září 2012 v 12:00 | Ilorin |  Jiné
Na TRS je k dispozici tento nádherný set, který se hodí do každého komixu, který je aspoň trochu o žehlení. Brzo Vám sem dám i pózy, které k tomu byli udělány.


Bublinovka

24. září 2012 v 12:00 | Ilorin |  Malé soutěže
Tak, je tu další bublinovka. Vím, že je docela těžká, protože tam není vůbec nic, čeho se chytit. Prostě jen vyděšená zrzka. Tak já vám teda napovim - je to modelka na placu. Takže co se může stát takové modelce, aby vypadala tak vyděšeně, a co se jí teda honí v hlavě.
Do toho, rozesmějte mě!


Miss Sims aneb jsem v další soutěži :)

23. září 2012 v 17:39 | Ilorin |  Jsem v soutěži...
Tak, jsem v další soutěži :) Jde o obyčejné Miss Sims 2012, ale teda úkol na focení mi přišel neskutečně originální :) Ne jen - vyfoťte Siminku v plavkách... Takže tak - soutěž je anonymní, což mi přijde ještě lepší než normálně a hlasy se shánět nesmí (to říkám je tak), což mi taky neskutečně vyhovuje.
Takže, prosím hlasujte pro nejkrásnější Siminku ZDE:


PNG Emma Stone

22. září 2012 v 12:00 | Ilorin |  PNG
Ano, další PNG :D Všechny byli totiž dělané asi už před měsícem a dala jsem je dopředu :)
Tady máte Emmu Stone, kterou jsem milovala v Easy A (Panna nebo Orel), ale taky jí možná znáte z nového Spidermana, kde hraje "tu holku" (v každym filmu taková je).


Moje začátky s komixařením

21. září 2012 v 12:00 | Ilorin |  Seznamte se... Ilorin

Napadlo mě, že bych Vám mohla ukázat, jak jsem začínala s komixařením.
Tak, asi jako každý jsem nazáčku, když jsem si koupila Sims 3, měla účat na oficiálních stránkách. Je tam pořád - Veverka0007. No, a možná jste si všimli funkce Vytvořit příběh. Tak já jeden vytvořila.
Jen se vžijte to situace - Bylo mi...no, já nevim...kolik mi mohlo být...9? Asi jo. Neměla jsem ponětí, že existují nějaké downloady, které nám vylepšují hru a nebrala jsem ohledy na genetiku (fakt super - dvě ségry, jedna bílá druhá černá :)) a prostě...byla jsem vedle! Ale stejně, nestydím se za to. Myslím, že mnoho lidí může jako svůj první výtvor představit něco horšího :D
Jinak ta rodina se jmenovala Hustí (Asi podle mé hodně bývalé učitelka, která se jmenovala Husťáková :D) a nazačátku se skládala z manželů a sestry ženy. Ta si v průběhu hry vylepšovala rybaření, až si na zahradě vytvořila vlastní rybníček, ale měla v něm jen medůzy (nevím, jestli to víte, ale pokud máte deset kusů od stejné ryby, můžete je "vysadit" do jakéhokoli rybníčku) a tak trochu hledala nějakého fešáka ve městě. No a ti dva, ti měli za celoživotní přání mít 5 dětí (můžu Vás potěšit - to se nakonec stalo!). No, a tady máte první díl příběhu, který nikdy neměl/nemá/mít nebude pokračování (díkybohu!)

(Rada: Ihned si vypněte tu hudbu!)


Chtěli byste víc takových "začátků" nebo třeba i jeden dlouhý článek, jak jsem se vlastně dostala do světla blogu, simíků a psaní?

PNG Carrie Underwood

20. září 2012 v 12:00 | Ilorin |  PNG
Tak, jak jsem slibovala, další PNGéčka :) Teď je to Carrie Underwood - country zpěvačka (skvélé písně Befor He Cheats a Last Name). Asi před 3 roky ,tuším, vyhrála American Idol. Od té doby sbírá jedno ocenění za druhým.
Tohle je její starší fotka, ale líbila se mi, zajména pro to, že tam nemá nějak extra rozcuchaný vlasy, takže šla docela dobře oříznout :)


Končím, loučím, odcházím!

17. září 2012 v 5:00 | Sheepy Casser |  Seznamte se... Sheepy Casser

Dnes je pro mě docela významný den, mám narozeniny a tenhle den jsem si pro svůj konec vybrala speciálně. Víte, jak dlouho už jsem oficiálně na tomhle blogu? Přesně půl roku a jeden den. Víte nejsem moc na proslovy, taže to napíšu stručně. Určitě jste si všimli, že jsem přestala komentovat a to i přesto, že vychází spousty článků. Je to tím, že články jsem měla přednastavené, ale když jsem se rozhodla 23. srpna definitivně odejít, musela jsem je smrsknout tak, aby 17. 9. vyšel poslední článek. Ano, chápete to správně, odcházím a bude se mi stýskat. Strašně mi pár z vás přirostli k s r d c i, ať už kvůli charakteru, nebo tvorbě, ale všechno hezký jednou končí. Kdyby se mi 8. srpna, asi už po sté nerozbil počítač i se simíky, nebo kdybych simíky alespoň jednou zálohovala a možná by stačilo jenom, kdybych u blogu neseděla moc často a nehádala se kvůli tomu se svojí nejlepší kamarádkou, možná že kdyby všechny tyhle kdyby nebyli, dnes by nevycházel tento článek, ale co se stalo, stalo se a já ničeho nelituju. Tímto bych se chtěla rozloučit s vámi i s hrou, která zabrala hodně místa ne jen v mém srdci, ale i v mém počítači. Jestli si teď říkáte, že podobnou větu jste už četli, je to pravda. Tenhle "citát" jednou použila jedna blogerka, když odcházela z blogu a mně to přišlo tak dojemné, že když jsem to četla, byla jsem si jistá, že to při svém odchodu použiju i já a? Použila. Blog byl pro mě dost dobrá zkušenost a děkuju za ní hlavně Ilorin, ona mi umožnila stát se adminkou na tomhle skvělém blogu. Víte, teď když tohle píšu, třesu se. Asi mě to vážně vzalo, ale musím jít dál. Etapa simíci, která trvala neuvěřitelné tři roky pro mě končí, ale myslím, že už je na čase... Asi deset z vás budu ještě navštěvovat, protože mě u vás chytnul nějaký komix, nebo povídka, ale pak už mě tu asi neuvidíte. Víte, teď se zamýšlím a jsem z blogu znechucená. Už se netřesu a jen tupě zírám. Někdo si vymyslí novou rubriku čtenářský deník a druhý týden už je na dalším blogu a ten kdo jí má, jako druhý se tváří originálně. Je mi z toho vážně na nic. Jak se všichni opičí. Ale teď se nemá smysl rozčilovat, odcházím a popravdě návrat nějak neplánuji. Psala jsem, že nejsem moc na proslovy, takže ahoj, hodně štěstí do budoucna tomuhle blogu, hodně štěstí do života a do budoucna vám našim čtenářům a na závěr jedna důležitá rada pro vás: NEZAPOMÍNEJTE ŽÍT!

Víte co symbolizuje to srdce? To, jak to tu mám strašně ráda a že nikdy neodejdu. !1107! Vážně a ani jsem to na 17. září neplánovala, vůbec... !1107! (Poděkujte Stupido, že není stupidní, ale inteligentní a šla na mě chytře, až mě nakonec donutila tu zůstat a to vyjímečně bez násilí! (Stupido: Kdybych tě potkala, bylo by to možná i násilím ;) :D)) !1107!

Tak, tohle je moje poslední a nejdůležitější informačka na tomhle blogu, kterou jsem psala. Určitě jste si už všimnuli, že vychází poměrně dost článků ode mě, ale vůbec nekomentuji, že? Tak to je tím, že už na blog tak 3 týdny nechodím. A co to znamená? Je konec! Dělala jsem několik proslovů, jak můžete nahoře vidět. Jednou jsem si dokonce řekla, že na blogu zůstanu, ale nakonec jsem opět tady a to u "loučení". Ani nevím proč, ale tohle loučení je pro mě ještě míň dramatické, než normální loučení a to jsem blog milovala. Možná je to tím, že jsem trochu flegmatik, ale spíš to bude tím, že už je mi to všechno vážně jedno. Na tenhle blog už se nevrátím, i když si myslím, že už je docela oblíbený a i když jsem ho měla tak moc ráda a dokázala jsem na něm strávit třeba celý den, ale je to pryč. Stejně tak, jako jsem si kdysy přestala hrát s plyšáky, teď si přestávám "hrát" s blogem. Nemyslím to tak, že je blog pro malé, ale mě už to nějak nebere a vlastně ani nemám čas. Tak a teď bych s dovolením použila jeden citát, který jsem ukradla jedné bývalé blogerce a následně jsem ho trošku poupravila, omlouvám se, že nenapíšu jaké, protože já to nevím.

"Simíci mi zabrali hodně místa nejen na mísním disku, ale i v mém srdci." Víte, už bylo na čase zmáčknout delete, ale já to nedokázala. Takže to jednoho krásného dne (8. 8. 2012) vyřešil počítač za mě a rozbil se tak, že se všechno smazalo a teď? Teď odcházím, protože tady mě drželi právě simíci...