Červenec 2012

Hodnocení komixu My life is one big problem

31. července 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Hodnocení komixů
Miss.PerlanQa
My life is one big problem
(Anglicky - Můj život je jeden velký problém)


Zamyšlení

29. července 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Seznamte se... Sheepy Casser

Vím, že to tak asi nevypadá, ale adminka Sheepy Casser také občas přemýšlí, ale jen občas, protože kdo moc myslí, přijde až na moc věcí a přiznejme si to, je lepší, když nevíme o všem, každopádně tady máte takové moje zamyšlení... nebo spíš poděkování.
S tímhle článkem mě už trošku předběhla Cookie, já ho sice měla vytvořený už dva měsíce, ale jak jste si mohli všimnout, já vše přednastavuji. Nechci se po Cookie opakovat, tak prozradím jen to, že tenhle článek měl být o tom, jak to chodí na blogu a mezi blogery, ale to všichni už ví. No nevadí, zamyšlení vypouštím a mažu. Ale chtěla bych vám poděkovat. Děkuji Miss.PerlanQe, ona si vždycky najde na náš blog čas, děkuji Joy a Desirée, Katy*, děkuji Adel. A díky moc i vám ostatním, že nás navštěvujete a komentáři mi/nám dodáváte sílu k tomu, aby jsme tvořili dál. Blog není sice jen o návštěvnosti, ale uznejte, že bez toho by to nešlo, musíte prostě vědět, že k vám někdo chodí a prohlíží si vaši tvorbu.
Jedna blogerka napsala něco v tom smyslu, aby jsme nebrali naše návštěvníky, jako čísla, ale jako jména jednotlivců a tak mi to přijde nejlepší. Vlastně po nějaké chvíli je vám jedno, jakou máte návštěvnost, ale jste rádi za to, že vám komentují ta jména. Je to, jako taková blogová rodina, nemám pravdu? Určitě taky máte nějakého svého blogového oblíbence, jehož tvorbu máte moc rádi a je vidět, že i on má rád tu vaši ne? Tohle se mi na blogu, jako skoro jediné líbí, že vlastně můžete utvořit i taková malá blogová přátelství, nebo malé blogové rodinky. Nepřijde vám to tak také?

Diplomy za bublinovku

27. července 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Diplomy

Tak a dnes jsou na řadě zase nějaké diplomy, měly tu být asi už dávno, ale co? Lepší pozdě, než nikdy. Bublinovky mě tentokrát pobavily všechny a tak jsem si řekla, že udělám každému diplom zvlášť.


Simíci pro Simona a Adel

25. července 2012 v 9:00 | Ilorin |  Simíci na přání
Tak, zase po (hodně) delším čase jsou tu Simíci na přání. Tentokrát pro Simona (doufám, že je to Simon jako kluk, jinak jsem za blbku) a Adel. Ještě jsem dělala Siminku Ivetince a Anně K, ale ty ho chtěly jen na mail. Jinak ale pouze Simon ho dal ke stažení všem.
Pokus byste někdo měla nějakou připomínku nebo si taky chtěli nějakého toho Simíka objednat, píšte do tohoto článku.
P.S Co je to s váma lidi? Všichni jste chtěli blondýnku s modrýma očima! :)Anděl s ďáblem v srdci

23. července 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Videa

Ahoj, tak dnes tu pro vás mám video. Dělala jsem ho asi 3 hodiny a výsledek? Nic moc, jako vždy. Video by totiž mohlo být pěkné, kdybych si nezapoměla dát kvalitu natáčení videa na nejvyšší, ale jinak to jde. Příště už na to nezapomanu a bude to skvělé, věřte mi. i_0714.gif image by Salisko

6. kapitola - Za branou

22. července 2012 v 12:00 | Ilorin |  Zpátky do Sedla
Tak, hodiny ukazují 11:33 a kalendář 22.7. Co Vám to říká? Že jsem další díl dopsala necelou půlhodinu před satnoveným časem vydání. Vašte si toho!
P.S Omluvte gramatické chyby. Prosím!


Postýlka

21. července 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Naše Downy
Zdravím, mám tu pro vás postýlku za 100 mých bodů SimsPoints, takže vy ji máte zdarma a nebojte se, není to poslední předmět za SimsPointy, o prázninách tu vyjdou ještě dva a jeden z nich si myslím, že je vážně dobrý. A jen tak pro zajímavost, v úterý jsem sestříhala písničky k jednomu videu, na kterém právě pracuji, takže se snad máte na co těšit, teď se vážně snažím.


Blend s Lindsey Stirling

19. července 2012 v 9:00 | Ilorin |  Blendy
Dnes Vám v představeném článku představí Ilorin skutečně vyjímečnou osůbku.
Kdo to asi je?, říkáte si. No, já vám to povím. Jmenuje se Lindsey Stirling a je to ta nejtalentovanější, nejkrásnější a nejvtipnější houslistka na youtubku. Je jí tuším 25 let (ale vypadá na 18), je houslistkou, zpěvačkou, tanečnicí i skladatelkou. Na YouTube vystupuje pod kanálem Lindseystomp. Svá videa má nesmírně umělecká (za což teda nemůže ona, ale jistý chlápek jménem Devin), ale nemyslete si, že tím, že hraje na housle, uslyšíte nějaké skladby od Mozarta! Ne ne, Lindsay dělá něco úplně jiného, čemuž říká Hip-hop Violin. Prostě má hip-hopový podklad a do toho hraje na housle. Skvělé, že? Účastnila se i soutěže Amerika má Talent, ale vypadla v druhém kole (pitomí porotci!).
Jako nejkrásnější skladbu pro housle, kterou napsala sem dávám Transecendence. Je to úžasný videoklip.
Pro fanoušky Pána Prstenů taky uděla medley (= něco jako hudební míchanice více písniček) soundtracu. Výsledek - úžasný! Video ZDE.
Také navštívila Afriku, kde také nahrála skvělý cover písničky We Found Love.
A ještě jsem dám 2 videa. První, Stíny, je úžasné. Hlavně když si tam ten stín tanceuje, co chce. No a druhé, Crystallize, je taky úžasné. Hlavně to prostředí.
No, tak to je k této úžasné osůbce všechno. Blend se mi nějak extra nepovedl, ale já jí vám prostě chtěla představit.


Sims Cast 23

17. července 2012 v 0:58 | Sheepy Casser |  Sims Cast

Tak a další díl Sims Castu je tu! A kdybyste nádohou chtěli vědět nějakou zajímavost, vrátila jsem se z tábora a? Políbila mě múza, takže už přednastavuju na září, ale je to také tím, že mám strach, že v září nebudu stíhat.

Jak jsme přežili den jen při svíčkách / Úvod

15. července 2012 v 12:00 | Ilorin |  Hot Girls


Tak, dneska se povídka nekoná, protože jsem strašně lítá a nechce se mi jí psát. Mám tu ale náhradu - už přes rok jsem se toto snažila zveřejnit. Až teď jsem konečně dodělala kulisy a Vy si můžete konečně přečíst úvod k novému komixu Hot Girls, který sleduje život 5-ti žen - těmi jsou Mia, Mel, Ella, Sami a Nessa.
Pak prosím napište svůj názor do komentů - každý mě potěší.
P.S Doporučuju, abyste si napřed přečetli popisky pouze pod prvními fotkami hrdinek a až pak ty duhé. Mohlo by to jinak být trošičku chaotické.
P.S.S Úvod je dělám formou rozhovoru. Vím, že je to dost chaotické, ale mě to strašně bavilo psát :)