Červen 2012

Pár poznatků o Obludáriu

30. června 2012 v 17:09 | Ilorin |  News

Tak, pokud jste viděli minulý Sims Cast, tak víte, že byl chat s tvůrci Obludária. A Ano, bylo to anglicky. Já si ale udělala čas (no, má to asi hodinu), přeložila a vybrala nějaké dobré, nové věci, které byste možná chtěli vědět. Tak, tady to máte.
Jinak omluvte obrázky, ale líp to nešlo. Jsou to pouze sceeny toho chatu


Diplomy za tipovačku 8.

30. června 2012 v 12:35 | Sheepy Casser |  Diplomy

Lidičky, já bych vás nejraději upusinkovala! Přes 80 lidí bylo napočítáno včera na toplistu, veliké díky, moc si toho vážím, tohle je motivace, abych se ještě víc snažila a věřtem, že já budu, no zpět k diplomům. Dnes tu máme zase nějaké diplomy za tipovačku, omlouvám se, že až dnes, ale úplně jsem na ně zapoměla. Trochu jste mě zase zklamali, protože jste se zúčastnili jen 3, ale nevadí, ne každého to asi baví a já alespoň nemám až takovou práci s cenami, snad se vám ty dnešní budou líbit. Jinak se s vámi loučím, zítra odjíždím na tábor.
PS: Užijte si pořádně první červencový den a prázdniny!
Otázka: Kolik bylo na našem blogu již dohromady velkých soutěží?
Správná odpověď: B) Čtyři
Odpovědi zúčastněných:
Simii-Sims: C) Tři
Miss.PerlanQa: B) Štyři
Desirée Lydon: B) Čtyři

Jelikož se trefily pouze Desirée Lydon s Miss.PerlanQou, tak by "jen" ony měly dostat diplom, ale díky tomu, že se zúčastnily právě "jen" ony se Simii-Sims, tak získává diplom i Simii-Sims.
Diplom pro Simii-Sims

Diplom pro Miss.PerlanQu

Diplom pro Desirée Lydon

Sims Cast 22

29. června 2012 v 22:50 | Sheepy Casser |  Sims CastTak a máme tu další díl Sims Castu, taky se jdete podívat? Jaký máte na tento díl názor? Podle mě nic moc.

Ammie Broadway & Nikky Slodggyová

29. června 2012 v 13:56 | Stupido |  Naše Downy
Tady máte konečně 2 siminky ke stažení strawberry2.gif.
Je na vás co s nimi budete dělat, ale za zdroj budu ráda .
(obrázky jsou nic moc, no )

Elie - 3. část

29. června 2012 v 9:00 | Ilorin |  Krátké povídky/ Jednorázovky
Tak, napadlo mě, že bych Vám mohla trochu zpříjemnit den, po tom vysvědčení. Tedy popravdě nevím jestli Vám ho zpříjemním, ale každopádně je tu další část příběhu klisničky Elie. Snad se bude líbit.
Do konce nám zbývá už jen jedna část, kterou zrovna začínám psát.

Trailer na Diesel

28. června 2012 v 14:07 | Ilorin |  Videa
Vzpomínáte ještě na kolekci Diesel? Ne? Tak ta vychází už 10. července! Ještě nevím, jestli si jí pořídím...no uvidíme.
P.S Koukám se správně nebo budou poprvé v historii TS3 za sebou dvě kolekce? Sladké Radosti a Diesel?


Vyhlášení výsledků soutěže Miss TS3 2012

28. června 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Miss TS3 2012

Už jste se těšili, až to skončí? Já taky! Tak se podíváme na vyhlášení.
Jasní favoriti od začátku? Miss.PerlanQa a Darkness! 5. kolo? Darkness se na odeslání vykašlala (nebo zapomněla) a Miss.PerlanQa se až tolik nepředvedla, za to nenápadná Sophii se vytáhla a zvítězila! Gratuluji, oboum! thcheer-1.gif image by Salisko

1. Místo - Sophii
2. Místo - Miss.PerlanQa
3. Místo - Darkness
4. Místo - Siminka
5. Místo - Twiggie
6. Místo - Skřet
7. Místo - Scraby
8. Místo - Eliška
9. Místo - Tý Nuš
10. Místo - Efie

Ceny dostanete někdy v září. Až na reklamy, ty umisťuji rovnou.

To to uteklo...

27. června 2012 v 20:09 | Ilorin |  Ilorin a její kecy

Za dva dny jsou prázdniny. Páni! Nevím jak vy, ale si myslím, že to uteklo nějak strašně rychle! Ještě teď si jasně vzpomínám, jak jsme vytírali vodu v koupelně na lyžáku, jak jsme pomocí nějakého starého koštěte shazovali kaštany ze stromů u školy a následně je holky prodávali při hudebce 5 kaček za kus. Jak... Tak dobře, zase moc si toho nepamatuju. Ale opravdu to nějak rychle uteklo. Vždyť na konec školního roku už se těšim od 3. září! A teď je to tady a...nic. Popravdě žádnou přehnanou radost ve mně prázdniny nevzbuzují. Jasně, je tam ten hlavní bod - žádná škola! A to je super, ne? A pak taky dovolená, kámoši, tábory a co já vim ještě! A tady u mě nastává problém. Totiž my, jako rodina, nejsme nějak extra bohatí (o tom bych Vám tady mohla popsat mnoho stránek), a tak jsem moře navštívila pouze jednou. Ale nestěžuju si. Jezdíme totiž ob rok na Slovensko k příbuznejm (Nevím jestli znáte Roháče, ale je to tam úžasný! Dokonce jsem vypátrala, že tam byla na dovče i naše bývalá učitelka ájiny). Je to tam úžasný. To víte, Západní Tatry. Bohužel minulý rok tam zrovna celý týden pršelo, takže jsem si to ani neužila. Pak je tu druhá možnost na výlety - tábor. Nevím, jak to říct, ale mě to nikdy na táborech nějak extra nebavilo. Zato ségra se v tom vyžívá.
No, shrňme to - budu mít poměrně nudný prázdniny, ale nestěžuju si. Stejně jsem myslela, že bych spš o tom zaslouženém volnu psala povídku a taky můj příběh aneb knížku, se kterou to šlo v průběhu roku dost z kopce. Aspoň po té praktické stránce.

A ještě dodatek. Možná by Vás zajímalo, jak to bude vypadat s blogem o prázdninách. No udělali jsme to takhle (popravdě, Sheepy Casser to takhle vymyslela) - můžeme vám zajistit, že články budou vydávány obden. To každopádně. A ještě bych dodala, že je to skoro zásluha jen Sheepy Casser a Stupido. Můžete se těšim na spoustu downů, pár komixů, fotek a samozřejmě povídky (pokud jí budu stíhat psát).
Tak, teď se s vámi loučí vaše aktuálně vypsaná Ilorin.

První oddělovače (Stupido)

27. června 2012 v 10:20 | Stupido |  Oddělovače
Když udělala Sheepy oddělovače, taky jsem se o pár pokousila... No, výsledek sice nic moc... Ale jsou první, ne??
(Jako vždy: Můžete si s nimi dělat co chcete-ale za reklamu budu šťastná thyes-1.gif image by Salisko)

Úterní várka fotek ze hry

26. června 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Fotky ze hry
Dobré, úžasné ráno! Dočetla jsem se včera asi v půl třetí ráno, že vyjde roční období! Zvolejme hurá! Mělo by vyjít asi do několika hodně měsíců, ale komu to vadí? Jupí!
No zpět k dnešnímu tématu. Víte strašně už jsem chtěla použít nadpisek "Fotky ze hry", který mám od Joy a který je podlě mě krásný a teď už se mi konečně hodí! Snad se vám budou moje fotografie líbit, podle mě nejsou špatné, ale zase k dokonalosti mají hodně daleko. !1321!

Simíci: Lucy Kleinová & Tomáš Thomas