Květen 2012

Dovolená

31. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Seznamte se... Sheepy Casser
Víte, kdybych se měla, jako simík charakterizovat, byla bych určitě nešikovná a opovážlivá, tyhle vlastnosti si jdou ruku v ruce a vzniká z nich vždy jen jedno a to je smůla! Díky tomu, že jsem zase 27. 5. 2012 v 23:46 experimentovala s The Sims 3, tak jsem vše posr*la a nic mi nejde. Takže tím to bych vám chtěla oznámit, že nebudu komentovat, nebudu na blogu, prostě nic, já si beru 14ti denní dovolenou, do dneška jsem přednastavovala články a řekla jsem si, že počkám až Ilorin nastaví dess a pak tradá na "prázdniny". Po některých blozích se mi bude hodně stýskat, hlavně po Joy a mých oblíbených blozích, blog ovšem není povinost, ale koníček, pro mě třeba závislost a já tedy na nějaký čas odcházím na odvykačku. Mějte se tu hezky a můj návrat očekávejte 14. 6. (toho dne si myslím, že se na naší škole uzavírají známky), do té doby tu máte přednastavené články, i když vím, že ostatní adminky by to tu zvládly i tak, ale stejně... No, nebudu to dál prodlužovat, koho by taky zajímaly moje kecy? Takže ahoj!

Konečně mi fungujou pózy!! :D

30. května 2012 v 19:59 | Stupido |  Fotky ze hry
Tak se mi konečně podařilo zprovoznit pózy... Hra mě teď baví mnohem víc!! :D
Tady máte pár fotek (no, ty siminky jsou nic moc,no :))
Pózy jsou od Shianae :)

Sims Cast 20

30. května 2012 v 16:39 | Stupido |  Sims Cast
Zde máte další Sims Cast... Tentokrát už 20. díl :)

Zadání 5. kola Miss TS3 2012

30. května 2012 v 9:01 | Sheepy Casser |  Miss TS3 2012

Zadání do pátého kola Miss TS3 2012 je: Simíci se snaží zaujmout!
Je mi naprosto jedno jak, ale nějak to udělejte, máte vytvořenou nějakou siminku z 4. kola, tu už nesmíte změnit (Kromě vlasů - ale ne barvy! Kromě oblečení.) Budete mít dva úkoly: 1) vytvořit co nejkrásnější JEDNU fotku, hodnou opravdu krásné sims-modelky, 2) napsat krátký proslov, kterým se pokusíte zaujmout, tak aby pro vás hlasování dopadlo co nejlépe = tudíž, aby jste hlasů dostali co nejméně. Proslov hlavně nezveřejňujte na blogu a nikomu ho neukazujte, bude hrát důležitou roli. Hlasování bude speciální, já rozhodnu o jedné simince, která se mi moc nelíbí a vy rozhodnete o jedné simince pomocí hlasů, která se nelíbí vám. Ty dvě si spolu pak trochu zasoupeří a budou soutěžit pouze se svým proslovem, tudíš ty dvě siminky budou v NAPROSTÉ anonymitě a vy budete hlasovat pro tu, jejíž proslov by vás přesvědčil méně. Důvod tohoto způsobu hlasování je jednoduchý: Pokud se má někdo dostat do poslední trojky, musí si to opravdu zasloužit a pořádně zabojovat!
Zadání mi posílejte do: 18. 6. 2012 na e-mail: Sheepy.Casser@email.cz

Vyhodnocení 4. kola Miss TS3 2012

30. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Miss TS3 2012Tak v tomto kole vypadla Twiggie, v minulém byla nejlepší, ale teď podle drtivé většiny z těch, co hlasovali, byla nejslabší a tak vypadla, skončila na 5. místě, tudíš v té lepší polovině a to už je chváliuctihodný výkon. Takže ti gratuluji k 5. místu, přeji ti úspěchy v jiných soutěžích a děkuji ti za účast.

Nádherné postele

29. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Ložnice
♦ Upozorňuji, že soubory jsou zabalené v archivu WinRAR = když je stáhnete, musíte je rozbalit.

Postel růže
Set houpací postel

Oči lásky

28. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Videa

Úžasné video, od kterého šel vložit pouze odkaz, pro spuštění klikněte: Zde.
Nezapomeňte si video pustit na celou obrazovku, protože je ve veliké kvalitě a opravdu to stojí za to! Na celou obrazovku se vám video zobrazí, pokud na něj dvakrát rychle za sebou kliknete.

Sandra a koně 1.díl aneb Kdo je hlava rodiny

26. května 2012 v 9:00 | Katrin |  Sandra a Koně

První dl nového komixu od Katrin (který v rozepsaných ležel hodně dlouho). O korekturu pravopisu se postarala Ilorin.
Sandra: modře
Otec: červeně
Kamarádka: zeleně

Diplomy za tipovačku 5.

25. května 2012 v 9:00 | Sheepy Casser |  Diplomy
Takže jsem na vás zase tak trochu naštvaná, já se patlám s minikomixovou tipovačkou a ono se zúčastní jen 5 lidí, ale co se dá dělat, asi né každého to baví, ale alespoň jste si to mohli přečíst, myslím, že to není až tak špatné, ale vaše smůla. Jinak k vyhodnocení: Nejlépe se trefila Katy*. Je vidět, že je hodně vnímavá, protože příběh byl sice zamotaný tak, aby jste špatně poznali, jaký má kdo s kým vztah, ale všude byly nějaké záchytné body, podle kterých to šlo poznat a těch si Katy* nejspíš všimla.

Vztah Andreas a Sophie: Sourozenci, kteří spolu celkem dobře vycházejí.
Vztah Matusho a Sophie: Nejlepší přátelé, mezi kterými to trochu jiskří.
Vztah Matusho a Zoye: Vážný vztah, Zoye je Matushova dívka/přítelkyně.

Společný diplom pro: Adél, Kessy, Scraby a Miss.PerlanQu

Samostatný diplom pro Katy*

Dáreček v krabici (16)

24. května 2012 v 20:40 | Ilorin |  My crazy family


Tak je tu další díl My Crazy Family! Čeká Vás další nová postava (víte, v tomhle comebacku komixu bude dost nových postav) a s ní hodně smradu (kruci, proč není internet 4D? To by jste to mohli cítit! A to byste chtěli, ne? :D).
Užijte si díl a odpovídejte na otázky dole.