Duben 2012

PNG Ashley Green

9. dubna 2012 v 9:36 | Ilorin |  PNG
Našla jsem jedno starší PNGčko, tak jsem ho dodělala. Možná mě to zase chytne :)


Velikonoce!

9. dubna 2012 v 9:00 | Sheepy Casser
Simíci mají hodně podobné zvyky, jako my, ale jen podobné, chcete se o nich dozvědět něco víc?
Tak si přečtěte diplomovou práci Lucy Kleinové, je na téma: Simíkovské velikonoční zvyky a tradice. Nezapomeňte jí na to napsat i názor, protože Lucy je velice nervózní a neví, jestli se jí to vůbec povedlo.Něco málo o Sheepy Casser

8. dubna 2012 v 9:30 | LoLa |  Seznamte se... Sheepy Casser
Hlavní:
Jméno: Prostě jsem pro vás Sheepy Casser...
Přezdívka: Moje poslední byla Kokoška...
Narození: Jsem nejstarší z adminek...

Já a Sims:
Hraju: Sims 3
Oblíbené město: Sunset Valley, moje první město, navždy nejlepší :)
Oblíbený dodatek: Po setmění
Oblíbené pohlaví Simíků: Žena
Oblíbený věk: Mlady dospělý
Oblíbená barva vlasů: Černé s barevnými proužky
Oblíbená vlastnost: Královna večírků
Oblíbený mazel: Nemám mazlíčky
Oblíbená barva mazlů: Nemám mazlíčky

Mám ráda:
Barva: Modrá, zelená a růžová...
Zvíře: Morčátka a lamy...
Předmět ve škole: Biologie, angličtina a chemie...
Film: Stmívání, Shrek, Paranormal activity a Nějak se to komplikuje...
Seriál: Simpsonovi, How I Met Your Mother, The big bang theory, Smetánka a ty, co dávají večer na Prima love...
Herec: Sarah Jessica Parker, Merryl Streap a Lucy Hale...
Knížka: Narnie, Řekni mi svůj sen, Ve tvém pokoji a knížky od Ednit Blyton...

Nesnáším:
Zvíře: Pavouci, sekáči, škvoři apod.
Jídlo: Cibule

Celkově o mně:
Koníčky: The Sims 3, blog, čtení, psaní, chodění co města atd.
Mazlíčci: Morčata: Myška II. a Bambusák, koucour - Lilouš a rybičky...
Škola: No coment...

Tak tohle je popis podle vzoru od Ilorin, takže jak vidíte, svůj slib jsem dodržela - napsala jsem něco o sobě...

Lay pro Good-muffins.blog.cz

7. dubna 2012 v 17:00 | Ilorin |  Jiná grafika
Tak udělal jsem první Lay na přání, pokud tomu tak můžu říkat. Můžná bych to mohla dělat častěji, pokud by někdo chtěl (Kdo by ho třeba chtěl, ať zanechá komentář, abych viděla, jaká by byla účast).
Takže tehle je pro Lucku z blogu http://good-muffins.blog.cz/. Vytvořila jsem jí k tomu i oddělovač. Snad se bude líbit, protože je takový moc lehký, ale mně se teda líbí :)

Lucko, napiš mi prosím svůj mail, abych ti poslala obrázky nebo mi pošli na mail (Ilorin.s.r.o@seznam.cz) rovnou tvoje heslo na blog, jestli ho chceš i nastavit.

(click pro celý náhled)

A tady ještě ten oddělovač:

Tak co Lucy, líbí?

Sims 3 - Life Is A Game

7. dubna 2012 v 13:43 | Ilorin |  Videa
Když jsem dělala to moje první video (ZDE), musela jsem Simíky nějak zabavit, když byla noc. Tak jsem jim koupila kulečník! Simíci se samozřejmě bavili a nechali mě natočit video. Dneska ráno jsem ho ještě upravila a tady máte výsledek:


Video s debilním názvem

6. dubna 2012 v 23:11 | Ilorin |  Videa
Tak LoLa mě nakazila, takže jsem si vyzkoušela udělat video ve hře. no, jestli se povedlo, to nechám na vás. Každopádně budu ráda, když se na něj podíváte, přestože ten konec je dosti debilní...:)


Rozhodující bitva - Miss TS3 2012

6. dubna 2012 v 21:16 | Sheepy Casser |  Miss TS3 2012
Moc se omlouvám, že jsem zapoměla napsat, jak dopadla Miss TS3 2012 (1. kolo), ale já jsem musela jet nečekaně do Kameňáku a tak mi to nějak z tý mojí palice vypadlo, vyhlášení:
Nejvíce hlasů měla Efie (14), ale jelikož se přihlásila ještě Eliška, ale pozdě, tak teď budete hlasovat do 17:55 v neděli, která z nich nepostoupí, bude to Eliška, nebo Efie? Opakuji, znovu se hlasuje tak, že ten s největším počtem hlasů vypadne!


Svoboda slova

6. dubna 2012 v 17:28 | Sheepy Casser z world-of-si-m-s
Nějak mě nikdy nebralo téma týdne, protože většinou jsem buď nevěděla, co napsat (což mě moc nenapadá ani teď) a nebo mi to přišlo, jako blbost, nicméně, teď píšu, protože svoboda slova? To mi teda přijde, jako dobré téma!

Svoboda slova. Já to beru asi tak, že každý má právo říct svůj názor, ne - každý by to právo měl mít.
♦ Ale občas i ten, kdo to právo má nic neřekne, třeba když s něčím nesouhlasí, proč? Možná je to tím, že se nechá ten někdo strhnout davem, ale v tom případě ten člověk ztrácí svojí cenu, protože to je, jako kdyby vlastní názor neměl.

♦ Někdo nemůže říct vlastní názor třeba proto, že má strach. Může být potom napadán a nebo ho ostatní zavrhnou, protože ten názor podle nich není správný, ale každý názor by se měl respektovat, jenže v tomhle zkaženém světě se nerespektuje nic.

♦ Někdo má třeba špatný názor a řekne ho, nebo má názor, který se nesmí řikat, ale i tak ho propaguje, někdo třeba i protestuje, tohle jsou odvážní lidé a lidé, kteří by měli být uznáni (né ti co protestují za blbosti), ale třeba takový Václav Havel, všichni by se nad ním měli zamyslet a i když už tu není, to co dokázal tu bude ještě hodně dlouhou dobu.


A když už mám to štěstí, že můžu říct svůj a názor a ještě se to hodí k tématu svoboda slova, tak na závěr chci napsat svůj názor na jednu jedinou věc, která negativně ovlivňuje život mnoha lidem.
♦ Já nikdy, opravdu nikdy nepochopím soudy! Tolik nevinných lidí už bylo zbytečně odsouzeno, i přestože nebyly pořádné důkazy! Jak je tohle vůbec možné? Po světě běhá tolik vrahů, hnusáků, co znásilňujou 11letý holky, nejsou nikdy dopadeni, někteří jsou, ale nejsou ani odsouzeni a když, tak nedostanou ani doživotí, ale třeba jenom 10 - 15 let? To mají špatní lidé takové štěstí, je v životě nějaká spravedlnost? Ty hnusáci mohli znásilňovat i několik let! Nikdy také nepochopím, jak mohli odsoudit Kájínka, ano nebyl to dobrý člověk, ale důkazy nebyl 100%, určitě v tom všem byli zapletení i politici a tak to všichni vyřešili jednoduše, Kajínek půjde sedět so konce života, pochopila bych tak 10 let, ale nadoživotí je prostě moc! Tohle byla podle mě prostě blbost a on není jediný, kdo byl takhle odsouzen, ale mnoho dalších lidí a vůbec se to neřeší. Ale ten, pro něhož nebyl nikdo blízký takhle odsouzený se o to vlastně nemusí starat a může to ignorovat, ale já to teda ignorovat nebudu, i když je jasné, že já svět nezměním, protože já jsem jenom člověk.


Diplom pro Ilorin!

6. dubna 2012 v 3:10 | LoLa
Možná vám přijde trapné, že adminka dává admince diplom, ale mě osobně to nezajímáS vyplazeným jazykem!
Ilorin, jen málo lidí mě dokáže nachytat a ještě míň na apríla, ty jsi mě nachytala, už když ten tvůj vtip s těmi Útrapy Života byl v rozepsaných, na apríla jsem pomocí toho článku nachytala svojí nejlepší kamarádku a mohla jsem jí při tom naštvání, že takový dodatek nebude pozorovat a smát jí. A za to Ti prostě musím dát diplom!


Naděje umírá poslední - 3. Díl

5. dubna 2012 v 23:01 | Sheepy Casser |  Naděje umírá poslední...
Tak tady je zase komix naděje umírá poslední, downy se povedlo nahradit a vše už zase funguje, snad se vám díl bude líbit a když ne, tak to holt budu muset nějak vylepšit, pokud to dokážu, pěkné čtení! Usmívající se
PS: doufám, že komix vynahradí to, že jsme včera nic nepřidaly...