3.díl - Elis

29. dubna 2011 v 22:54 | Sonny |  Elis  • Sorry, že jsem tak douho neudělala žádný komix. Prostě se mi do toho moc nechtělo


,,Co si teď počnu?" Naříkala jsem a zírala do blba. V tom obchodě jsem si to ještě několikrát zkontrolovala, ale měl pravdu - jsem na dně. Nejdřív jsem chtěla zavolat taťkovi, ale ozvalo se jen Volaný účastník není dostupní. Podrazák. U prodaveče jsem nakones uprosila plakát Kofola a malou stoličku.


Vzpomněla jsem si na takovou věc z časopisu - čáru bohatství. Dokonala jsem věděla, kdy má být. Koukla jsem si na ruku. Po chvilce jsem ji našla. Byla dost slabá a taky dost krátká. ,,A do p*dele."


Začala jsem trochu uvažovat. ,,Dobrá, takže zdroj peněz: krádež, žebrání, půjčka.." Ani jedna z těch možností se mi nelíbila. Pak jsem si něco uvjedomila: ,,Bože, já přemýšlím. Musím se rychle uklidnit."

Tak jsem šla do parku. Už se sice stmívalo, ale bylo léto, takže bylo docela teplo. A taky bylo venku docela dost lidí.Jeden chlápek tam měl sebou dokonce notebook. Nepatrně jsem mu nahlédla přes rameno. ,,Zmizni bezďáku" okřik mě Co si to dovoluje? Já že jsem bezďák? No, vlastně na půl jo.

Najednou jsem dostala strašný hlad. Došlo mi, že jsem už nejmíň 6 hodin nejedla. Rozhlédla jsem se. ,,Já jsem ale tupá."


Stála jsem přímo pod jabloní. Alspoň myslím, protože jsem v botanice dost slabá. Ale mělo to jablka, takže jsem to prohlásila za jabloň. Hned jsem se natáhla po nejbliš jablíčku.


Očistila jsem ho a zavřela jsem oči. ,,Je to mísa s hranolkami a pizzou" a zakousla jsem se. ,,Neni."


Už jsem chtěla jít ,domů", ale zahlédla jsem obří plakát. Happy Chicky - kuře, počené s láskou.
Dole byl ještě takový útržek - Přijmeme servírku za malý plat. Happy Chicky.

,,No jo, práce, taky mě to mohlo napadnout." Utrhla jsem si telefoní číslo a spěchala ,,domů".

 


Komentáře

1 Sheepy Casser Sheepy Casser | Web | 18. června 2012 v 2:24 | Reagovat

A další díl by nebyl? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.